Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok a férfiak, akik a határoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfiak, akik a határozott, kemény nőket kedvelik, miért?

Figyelt kérdés

2018. jan. 7. 10:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
18%
Mert ők határozatlan puhány emberek, és ha a csajuk is ilyen lenne akkor az már elég nagy baj lenne.
2018. jan. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Ki tud állni magáért, van önálló akarata. Nem szorul mindenben a ffi segítségére. Komoly helyzetekben is tud dönteni.
2018. jan. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%

Mert ahogy egy lánynak, úgy (többnyire) a fiúnak is olykor szüksége van biztonságérzetre, amit egy határozott, komoly és érett felfogású lány tud kölcsönözni az adott kapcsolatnak.


Nekem személyszerint csakis a határozott lány az ideálom, mivel tartós komoly kapcsolatra vágyom.

2018. jan. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%
Mert társ szeretnék lenni, és nem bébiszitter.
2018. jan. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
36%

Na kérem ezek FÉRFI válaszok voltak, nem pedig kisfiúkáké. :)

Köszönöm.


Egy kíváncsiságból idetévedt 30N.

2018. jan. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Az én tapasztalataim szerint a férfiak/fiúk, akik határozott nőkkel állnak kapcsolatban, egyenrangú félként tekintenek a nőre. Ritkább esetben felnéznek rá.

A határozatlan, elveszett, szerencsétlen csajszit irányítani kell. Nincsenek önálló gondolatai. Mindenben a pasi akaratának veti alá magát éppen azért, hogy neki ne kelljen döntéseket hozni. Az ilyen tipusú nő nem társ egy kapcsolatban, hanem inkább olyan, mint egy óvodás gyerek.

Én cégvezető vagyok, a harmincas éveim közepén, és azt mondhatom, hogy három részre tudnám osztani a velem bármilyen kapcsolatba kerülő pasikat. Van az első csoport, aki kifejezetten rajong azért, ha a nő tudja mit akar. A második csoport megvető, lekezelő, hímsoviniszta, Mister Ego. A harmadik csoport pedig tart a magamfajtától, és ők vannak a legtöbben.

2018. jan. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
74%

Nem tudok nyilatkozni mert én nem kedvelem az ilyen nőket.

Legalábbis szexuálisan nem vonzanak. Baráti körben van ilyen nő, intellektuálisan kellemes társaság de ez a keménység engem szexuálisan taszít

2018. jan. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Hm érsekes válaszok. Vajon ezek a férfiak a szexben is elvárják a keménységet?
2018. jan. 7. 12:42
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Amiért egy nő komoly, határozott, az nem jelenti hogy az ágyban egy sado-mazo domina. Legtöbb esetben a határozott külső, kemény külső egy törékeny, gyenge belsőt takar, aki tud szerető lenni, édesanya és társ a magánéletben ami tökéletes harmóniában vagy egymással. Szerintem ilyen egy tökéletes nő :)
2018. jan. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem világos hogy párkapcsolatra gondolt-e a kérdező vagy "egyéb" vagy szex kapcsolatra... Jól hangzik akár én is mondok ilyet így közelebb a negyvenhez mint a harminchoz hogy de jó egy kislányos lány viszont az életkora miatt vagy a még kevesebb tapasztalata miatt nem feltétlen szabad elvárni tőle a határozott döntést vagy hogy kitart a döntése mellett. Ez akár igaz szexuális téren is mert szeretne megfelelni és ha belemegy valamibe lehet hogy közben jön rá hogy mégsem tetszik neki annyira de nem mer nemet mondani és utána jön az "összeomlás" hogy de rossz volt stb... Számomra viszont a határozott nő semmi esetre sem azt jelenti hogy fizikailag is durva hanem hogy lehet rá partner ként tekintenihangsúlyozom azért hogy legyen szó bármely kapcsolatról számomra teljesen természetes hogy amihez ő ért jobban abban ő dönt amihez én abban én vagy közösen. Ami számomra vonzóvá tesz egy határozott nőt lányt az ha vagy azt tudja mit kedvel vagy azt hogy mit nem és hogy hol vannak a határok nyilván az ember próbálkozik mindig átmenni bizonyos határokon de ha azt érzi hogy nem nem érdemes kísérletezgetni akkor elfogadja a játékszabályokat és a szabályok megléte biztonságot ad mind két fél számára. Sosem hittem abban hogy mindig is úgy volt és úgy lesz hogy csak a hímnemű lehet a határozott ez egy maszlag hiszen ha megnézzük általában a családot a nő tartja egyben és ehhez bizony határozottság kell. Végül talán azért szimpatikus a határozott személyiségű lány nő mert anyám is ilyen jegyekkel rendelkezett és van aki vitatkozik azzal én el tudom fogadni hogy igen is a pasik az anyjukhoz hasonló nőkhöz vonzódnak nem tudatosan..
2018. jan. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!