Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, határozott legyen a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, határozott legyen a pasi vagy inkább annyira ne?

Figyelt kérdés
Nemrég volt egy csajszi, mondta, hogy mennyire adja az SM-et és imádja a határozott pasikat. Majd mondta, hogy tetszik neki, hogy meg merem fogni. Majd másnap mondta, hogy nagyonjó volt az éjszaka, nagyonjó csávó vagyok, de ezt ő nem tudja bevállalni. Túl határozott vagyok, nem fogadom el a nemet és túl perverz vagyok. Wtf? Most akkor tudjátok, mit akartok? Határozott vagy nem?

2017. nov. 14. 10:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is a határozott, domináns férfiakat kedvelem, de van egy határ azért. Lehet, hogy túllépted nála.
2017. nov. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azért a nemet el kell fogadnod, mert akkor már nem határozottság, hanem erőszak!
2017. nov. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Van aki szereti, van aki nem.

Engem pl azért szeretnek a nők.(már aki , ugyebár) De volt aki nyugodtan arcba mondta, hogy nem szereti ezt.

Többségében a nem nyomulós, de férfiasan határozott viselkedést szeretik.

2017. nov. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

a határozott és az erőszakos között van különbség


"Tudom mit akarok" vs "Azt teszed amit mondok"


24F

2017. nov. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem volt erőszak. Amúgy mondott nemet és olyankor abbahagytam amit csináltam.
2017. nov. 14. 10:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát itt aki a legkevésbé tudja a dolgolataz te vagy
2017. nov. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi nők furcsán vagyunk beállítva. Alapból én is azt mondanám hogy a határozott férfiakat szeretem. A mostani párom viszont visszafogott, és én élvezem az irányítást. Néha megkérem hogy legyen határozottabb, legalább a szexben, de aztán mikor belelendül, elmegy a kedvem, szóval furcsán vagyunk beállítva na :D Inkább add mindig önmagadat és megtalálod azt a lányt aki így szeret! :)
2017. nov. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
35%

" Mi nők furcsán vagyunk beállítva "


Aaaaaz biztos.


Lerírom én hogy működnek a nők. Kb úgy mint egy automata.

Ha kap valamit, ad is. Ha nem, nem.


Sok nő hangoztatja, hogy ŐőőőŐŐŐőőŐŐ bezeg más , mert pénzért nem szexelne soha. Dehogyisnem. Csak okosan kell fizetni, és nem mindig a pénz beszél, néha egy cucc amire épp vágyik. Annyi buta kis libát fektettem már meg. Mind azt, hitte én leszek a nagy Ő. Aztán kullogtak tovább...


Minden nő szereti az erőszak valamilyen formáját. Valaki lightosabban, valaki erősebben. De kb a nők 1%-a vágyik a romantikus meleg pasik társaságára.


Hajrá lehet dobálni a negatívokat. Én legalább leírom, amit VALÓBAN tapasztalok, és amilyen a VALÓSÁG.

2017. nov. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!