Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hová tűntek a határozott,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová tűntek a határozott, domináns pasik?

Figyelt kérdés
A pasik többsége eléggé szubmissziv, már alig vannak ilyen igazi bikák akik tudják mi kell a nőnek. A pasik többségéhez ha hozzáérsz mondjuk a farkához egyből elélvez vagy birja a szexet max 5 percig... Miért lettek ilyen bénák a férfiak?

2016. jan. 24. 00:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Itt vagyok!!!
2016. jan. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
5%
ha a többség ilyen, akkor én kivétel vagyok.. én vagyok a dominánsabb, szex terén mindig is nagy étvágyam volt.. 21F
2016. jan. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Nem kellett volna kiprobalni az osszes pasit :) Mennyi ember alapjan mondod ezt?
2016. jan. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
71%
Félig csukott szemmel jársz a világban és már hajlamos vagy csak a rosszat észrevenni...
2016. jan. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem ne a férfiakban keresd a hibát első körben. Nézd meg a nők igényeit manapság, és hogy hogyan viselkednek a pasikkal.
2016. jan. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
68%
Ó kicsim ilyen mentalitással azt érnéd el nálam, hogy vérvörösre csapkodnám a 3,14csádat, aztán taknyosra sz..atnálak, majd úgy megqrnálak, hogy 1 hétig nem állnál lábra! Nem bírom a nagyszájú nőket! :)
2016. jan. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
55%
Miről beszélsz, kislány? Olyanról nem hallottál, hogy a pároddal, akit szeretsz, összeszoktok? Ha tudnád, mitől lesz a férfi a férfi, de nem attól, amitől gondolod. Gondolom, max. 16 éves lehetsz.
2016. jan. 24. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
94%
Igazából szerintem azért, amekkorát a világ változott az utóbbi években. Mert a régi rendszerben egy fehér, felnőtt férfiként tied volt a világ, manapság pedig már kis túlzással örülhetünk, hogy élni hagynak a feministák/kimondottan férfiellenes csoportok/antirasszisták/(meg igazából az igazi raasszisták is, mert ha egy színesbőrű utálja a fehéreket, az is rasszizmusnak számít nem?). Szóval egy szónak is száz a vége, ma már semmihez nincs jogunk, mert bármit is csinálunk, az valamilyen csoportnak biztos, hogy nem fog tetszeni. Kezd a régi (amúgy szerintem ugyanúgy rossz) rendszer a másik oldalra billenni, de persze elvárják, hogy maradjon a férfi férfi. Személy szerint már kezd kicsit tele lenni a f***szom azzal, hogy olyan dolgokért hibáztatnak személyesen ENGEM, ami évtizedekkel/századokkal ezelőtt volt, amikor még pajzán gondolatként sem léteztem. Mert nem egyszer vágták már a fejemhez különféle élethelyzetekben, hogy a nők bizony meddig voltak elnyomva, meg az araboknál még mindig el vannak, meg ilyenek, mintha tehetnék róla bármit. Meg persze őket meg ne próbáld irányítani, vagy valamit megcsinálni helyettük/nélkülük, mert ő is tudja ugyanazt, amit te, hiszen egyenjogúság van. De azért legyél már kemény tökű bika, aki céltudatos, akire fel lehet nézni, kézben tart mindent, meg úgy dug, mint egy félisten, már ha persze nagynehezen méltónak találják rá. Azért félreértés ne essen, nekem nem igazán van gondom a nőkkel, igazából ugyanúgy szarok a dologra, mint a legtöbb dologra a világon, csak ezeket a "miért lettek ilyen puhányak a férfiak" típusú picsogásokat akkora paradoxonnak tartom, hogy képtelen vagyok elmenni mellette szó nélkül. xD Egyszóval egyétek meg, amit kifőztetek. Na jóccakát.
2016. jan. 24. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
95%

A határozottságnak meg a dominanciának semmi köze ahhoz, hogy ki meddig bírja a szexet, meg mennyire bika az ágyban.


A kérdésed szimpla nyavalygás, olyan, mintha én azt kérdezném: "Hova tűntek az igazi nők? A csajok többsége ribizli..."


Keresd meg a hozzád illő párt és ne nyavalyogj.

2016. jan. 24. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ezzel a mentalitással esélyed sincs normális férfinál. Ha nem találsz rendes férfit azt magadnak köszönheted.
2016. jan. 24. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!