Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok a férfiak, akik a határoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfiak, akik a határozott, kemény nőket kedvelik, miért?

Figyelt kérdés

2018. jan. 7. 10:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Érdekel a női dominancia.
2018. jan. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
25%
Az perverzió... A kérdéseben nem erről van szó.
2018. jan. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
12! Miért lenne perverzió? Nem feltétlenül arra gondoltam,hogy tűsarkúban és csipkés combfixben megtaposom, kikötözöm,kínzom csak,hogy határozott vagyok olyankor is pl az ágyra lököm és én irányítok. :)
2018. jan. 7. 13:05
 14/16 anonim ***** válasza:

A női DOMINA szerep és az ha Te dominálsz az ágyban kicssé eltél magától... keress utána a neten...


Azzal ha hátralöksz és te irányítod a dolgokat, vagy épp úgy kell kielégíteni téged ahogy azt te akarod az egy dolog...


De a szexualitásban közismert DOMINA szerep az teljesen más... Ott már van korbács, szájba golyó, stb stb stb...

2018. jan. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

#13

Ez nekem nagyon tetszene. Szeretem, ha így átveszi a nő az irányítást.

2018. jan. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A túlzottan határozottat nem kedvelem, vagy aki túljátssza a szerepét. Jó, ha kiáll az igaza, önálló gondolatai, céljai/tervei mellett, aki mer és akar is kezdeményezni szexben is. Az ilyenek általában nyitottabbak is, játékosabbak, bevállalósabbak a szexben, tudják, hogy mit akarnak.
2018. jan. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!