Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hány randi után várható el,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány randi után várható el, hogy már ne legyen aktív a társkeresőn?

Figyelt kérdés

3-4 randi után még korai?


Szex nem volt.


Mindketten hosszútávú párkapcsolatot keresünk.



2021. máj. 25. 16:08
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

De azért a "nyitva hagyom a lehetőségeket" és "naponta 2x fent vagyok" az rohadtul nem ugyanaz.

Szerintem.

2021. máj. 26. 18:41
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Te mit érzel rajta? Mégis ismered már valamennyire. Szerinted el tudja kötelezni magát melletted?
2021. máj. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
83%

10-es,

Mekkora egy hülyeség : meg kell bedzélni az rlvárásokat, stb stb.

Mi ez egy ABCDE pontos ész alapú listázás, meg elvárásteljesités ? Vagy vonzodom hozzá és nem érdekel már ki ir(még) meg mit.

2021. máj. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

12-es: eltudná kötelezni magát ha akarná.


De szerintem nem vagyok elég jó, hogy mellettem döntsön. :(

2021. máj. 26. 20:36
 15/18 anonim ***** válasza:
85%

Gyúrj egy kicsot az önbizalmadon, mert elég kicsi. Mondjuk nekem is, de msot nem az a lényeg. 😅

Ha szeret téged, akkor melletted dönt, ha nem, akkor nem melléd való, nincs olyan, hogy valaki elég jó, vagy nem elég jó. Mindenki pont jó, csak meg kell találni azt a párt, aki ezt látja és tudja értékelni és természetesen ez kétirányúan működik.

2021. máj. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Eléggé magam alatt vagyok.

De azért köszönöm a kedves szavakat. :) ❤️

2021. máj. 26. 21:46
 17/18 anonim ***** válasza:
83%

Annak idején, az első és döntő találkozás után töröltem magam. Ő is.Nálam nem férne bele, hogy fent van, akárhol. És én sem tenném.

De úgy veszem észre, hogy a melegek többsége nem párkapcsolatot keres, hanem megelégszik pár kapcsolattal is....

2021. máj. 27. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Én szurkolok, de megmondom őszintén ha komolyat keresnék akkor maximum amiatt lennék fent,hogy barátokat szerezzek,aki tényleg meleg barát de sajnos el kell hogy keserítselek,mert szerintem is nézelődik tovább,meghagy talonban amìg nincs más,hozzá teszem okosnak tartom az ilyen embert,mert aki sok csalódáson ment át az nem ítéli el az ilyen embert,csak nyílván annak rosszul esik akivel ezt csinálják,érthető módon.
2021. máj. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!