Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hány randi után várható el,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány randi után várható el, hogy már ne legyen aktív a társkeresőn?

Figyelt kérdés

3-4 randi után még korai?


Szex nem volt.


Mindketten hosszútávú párkapcsolatot keresünk.



2021. máj. 25. 16:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nektek egymással kellene megbeszélnetek, hogy ki mit gondol erről. Nem látunk bele sem a te, sem az ő fejébe, nem tudjuk kinek mi jelentene gyors tempót stb.
2021. máj. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Számomra akkor elvárható az ilyesmi, ha már ki van mondva, hogy mi egy pár vagyunk!

Addig nem várhat el tőlem semmit és fordítva sem amíg csak randizgatunk.

29/N

2021. máj. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
2-es pont így,addig nincs elköteleződés
2021. máj. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 -remete- ***** válasza:
100%
En ugy csináltam elmentem. Majd deaktivaltam a profilt. Aztán mikor sokadjara gyartott ürügyet hagytam a faszba. Es aktivaltam magam újra.
2021. máj. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%
3-4 randi után korai. Keresi a jobbat.
2021. máj. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Most akkor korai, vagy keresi a jobbat?
2021. máj. 25. 20:27
 7/18 anonim ***** válasza:
88%
Nyilván azért van fent mert keresi a jobbat. Ha nem talál, megmarad neked.
2021. máj. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 -remete- ***** válasza:
86%
Szánalmas? De az...
2021. máj. 26. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Vuk-91 ***** válasza:
100%
Ez is egy jó indok nekem, hogy kerüljem a társkeresőket.
2021. máj. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül osztom azt az álláspontot, hogy "keresi a jobbat". Én úgy álltam hozzá, hogy nyitva hagyom a lehetőségeket addig, amíg az egyiket ki nem választom és mellette el nem köteleződöm. Ha valakivel randizgatok, az még nem jelenti azt, hogy ő lesz életem párja, és azt végképp nem hogy ezt ő is így gondolja. Ha éppen randizgatok valakivel, és közben valaki társkeresőn ír, megírom neki, hogy dumálgathatunk, nem zárkózom el ettől, de vegye tudomásul, hogy ismerkedem valakivel, és ha vele jól halad, akkor ő lesz a befutó. Ha pedig a randik során kiderül, hogy nem az illető az igazi, akkor van egy ismerősöm, aki akár az is lehet.

Szerintem is azon a ponton várható el a másik féltől, a profil deaktiválása, amikor elköteleződünk, és azt mondjuk: járunk.

(Ezzel szemben vannak olyanok, akik ezután is maradnak az online térben, mondván "csak beszélgetnek, barátkoznak" ez már rajtatok múlik és nektek kell ezt megbeszélni)(Nem beszélve arról az esetről, ahol a párkapcsolatban lévők nyitottak harmadik fél bevonására, kalandozásra, amihez jól jöhet egy profil)

Szumma: Sokan vagyunk, sokfélék. Meg kell beszélni az igényeket, az elvárásokat és meg kell találni a közös utat.

2021. máj. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!