Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerelmes vagyok a heteró...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a heteró barátomba. Én nem szeretnék ezt elmondani neki mert az miat a barátsáunk is véget érhet. Mit csináljak? Elfog ez múlni 1×? Már több mint 1éve van ez és nagyon rossz és szenvedek ami valójában lehetetlen 🙄 Vlk volt már így?

Figyelt kérdés
2021. máj. 24. 01:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szívás... mint bármilyen más felállásban ha szerelmes vagy valakibe aki nem fogja viszonozni az érzéseidet tökmindegy hogy meleg vagy és heteroba, vagy meleg vagy és másik melegbe, vagy hetero vagy és olyan nőbe/pasiba aki felejtős.
2021. máj. 24. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Voltam én is szerelmes hetero fiuba, akit sok év után úgy tudtam csak elfelejteni, hogy szerelmes lettem egy másik hetero fiuba. Sajnos azóta is csak szenvedek ez miatt.
2021. máj. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én öt évig szenvedtem egy ilyen helyzetben. Akkor múlt el, amikor megbeszéltem az illető barátommal. Megértő volt, nem ment rá a kapcsolatunk, azóta is barátok vagyunk.


Beszélj róla szerintem. Ha magadban tartod, akkor csak fájni fog, és nem lesz jobb. A viszonzatlan szerelem persze akkor is szar érzés lesz, ha megbeszéled az érintettel, vagy másokkal, de szerintem könnyebb feldolgozni/továbblépni ha beszélsz róla.


De persze ezt sok olyan tényező is befolyásolja, amit mi itt az internet másik oldaláról nem látunk, csak te. Tudják rólad a családod és a barátaid, hogy meleg vagy? Milyennek ismered az illető barátodat? Hogy reagálna szerinted, ha elmondanád neki? Ezt mind mérlegelni kell, nekem az a személyes tapasztalatom, hogy megéri a kockázatot, hogy elmondd, bár mint mondtam nekem pozitív élményem van ezzel kapcsolatban, lehet mások mást mondanának.

2021. máj. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
ezzel szenvedek egy ideje én is :( ilyen ez a plátói szerelem
2021. máj. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!