Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egy heteró srác tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy heteró srác tényleg megtenné szerintetek?

Figyelt kérdés
Egy haverom írt rám a héten. Tudja, hogy meleg vagyok. Valami fogadást veszített el a haverja és az volt, hogy a vesztes egy meleg sráccal kell együtt legyen. Kérdezte tudok-e segíteni. Kezdjük ott, hogy nemet mondtam, mert nem vagyok eszköz vagy ilyesmi akit elhívhat rá. De mondtam hogy átgondolom tudok-e valakit neki. Azonban én azt gondolom, hogy egy igazi heteró se menne bele, mindegy milyen fogadást vesztett el. Szerintetek? (Amúgy a srác értelemszerűen aktív szerepben kéne legyen)
2021. máj. 10. 09:51
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
95%

Az itt olvasható sztorikban magukat heteronak valló biszexek vannak szerintem. A biszexualitás is egy skála. Szerintem rengeteg (több mint gondolnánk) férfi mondjuk 20%-ban biszex. Tehát a nőkhöz vonzódnak, de azért van az a helyzet amikor valami erotikus dologba belemennek egy másik férfival is ha nincs jobb lehetőség. Nincs ezzel gond.


Nézzetek csak fel smpixie-re. Rengeteg hetero férfi benne van abban, hogy egy másik férfi elfenekelje vagy éppen fordítva. Mindezt akár tenyérrel is. Felteszem a kérdést: Az a férfi aki tenyérrel csapdossa egy másik férfi meztelen fenekét az tényleg 100%-osan heteró ? Nemár :D maximum biszex.

2021. máj. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
95%
Jaj, fogjátok már fel egyszer és mindenkorra, hogy aki férfiként elmélkedik férfiről, az nem hetero. Az bi. Ettől függetlenül nem ugyanolyan mértékben vonzódnak a másik nemhez.
2021. máj. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
86%
Illetve nem kell szexuális aktust létesíteni, hogy biszexuális legyen valaki. Elég, ha eszébe jut, hogy szopná egy srác, stb. Az nem hetero.
2021. máj. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Szerintem amúgy nem lehetetlen. Ez olyan, hogy azért mert nem vonz valami még kipróbálod. Aztán tudod, hogy jó-e...
2021. máj. 10. 11:54
 15/25 anonim ***** válasza:
94%
Az agy "dönti" el, hogy milyen a szexuális orientációd. Nem a f*rkad. Nem kell ahhoz kipróbálni. Ettől függetlenül nem szoktak ugyanolyan mértékben vonzódni a két nemhez a biszexuálisok. Homoszexuálisok is különbözőek ám. Valaki pl nem szereti az anált, csak az orált. Ők sem csak "kíváncsi homik", mert csak orálozni szeretnek.
2021. máj. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Hogy a kérdésre is legyen válasz.

Ha csak azért, hogy a fogadását ne veszítse el, én nem vállalnám be. Mert, ha megteszi, hogy ne veszítsen, akkor azt bizonyítania kell, és akkor majd esetleg fényképet kell prezentálnia, vagy veled kell bizonyítania, hogy megtörtént a dolog. Az meg szerintem gáz!

De, ha az csak ürügy a fogadás, hogy egy meleg élményt megéljen, akkor valószínű megtenném, a sráctól függően.

2021. máj. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Fotóba én se mennék bele de szerintem lehet elég lesz a szavam mondjuk egy mailben vagy valami, de a felvetés jogos. Én simán bevállaltam volna ha nem az van hogy visszataszítóan néz ki.
2021. máj. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
70%
a szalagavatós sztori macsó hímjei nem voltak heterók :D valamennyire biztosan bi-k, max maguk előtt sem fállalták fel
2021. máj. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem is a férfiak 20%-a biszex. Csak van aki bevallja magának, van aki saját magának sem vallja be. Sosem gondoltam volna hogx ennyi ismerősömről kiderül hogy volt már neki valami sráccal vagy akarna valamit sráccal. És a környezetében senki nem tudja hogy van neki ilyen dolga. Sőt ha szóba kerül a dolog akkor előadja hogy mekkora hetero stb… épp ezért 20% biszexuális ezt így mondom, nyílván a bevallás legalább önmagának az már egy másik kérdés.
2021. máj. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Kaptam privit, hogy megadom-e a srác kontaktját. Megkérdezem kiadhatom-e de nem is ezt akartam írni hanem azt, hogy azért bulikba részegen sok dolgot csinálnak emberek. Hallottam én már olyat, hogy elvileg full heteró srác szopott le valakit. :D Mert fordítva még jobban értem, hogy őt valaki, de hogy ő valakit az érdekesebb.
2021. máj. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!