Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egy heteró srác tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy heteró srác tényleg megtenné szerintetek?

Figyelt kérdés
Egy haverom írt rám a héten. Tudja, hogy meleg vagyok. Valami fogadást veszített el a haverja és az volt, hogy a vesztes egy meleg sráccal kell együtt legyen. Kérdezte tudok-e segíteni. Kezdjük ott, hogy nemet mondtam, mert nem vagyok eszköz vagy ilyesmi akit elhívhat rá. De mondtam hogy átgondolom tudok-e valakit neki. Azonban én azt gondolom, hogy egy igazi heteró se menne bele, mindegy milyen fogadást vesztett el. Szerintetek? (Amúgy a srác értelemszerűen aktív szerepben kéne legyen)
2021. máj. 10. 09:51
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
86%
Heteroként írom, hogy biztos nem. Ha olyan hülye vok hogy ilyenben fogadtam, akkor sem.
2021. máj. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
94%

Hááát. Voltam egyszer egy szalagavatón. Egy meleg srác ott legalább 3 srácot szopott le. Konkrétan ment a híre és hogy jaj ez mekkora poén, mentek sorba a heteró alfa macsó vagyok csávók. Ennyit arról, hogy heteró srác mit tesz és mit nem. Igaz már volt bennük pia is rendesen.


Honnan tudom? Onnan hogy az első 2 srácot hallottam mert éppen a másik fülkében volt nagy dolgom és miközben elkezdtem jöttek be és beszélték meg hogy szájba mehet-e stb. 2-3 perc alatt elment mind a 2 srác.


És hát vártam a pillanatot mikor tudok kimenni úgy hogy ne legyen kínos. De nem jött össze, mert kint még pár srác várt. Ott vihogtak, meg beszélt az egyik a másiknak, hogy lenyomta tövig neki, stb. Hányadék társaság volt. Én szégyeltem magam azért mert én is meleg vagyok. Nem tudom mind bement-e a sráchoz, de kettőt mint írtam végig hallgattam... És a kint állókból volt akit ismerek és barátnője van. Persze lehet ő nem ment be de az fix, hogy kint állt...

Amúgy ez Kecskeméten volt 2018-ban.

2021. máj. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Ja és jelzem én csak a tapasztalatom meséltem. Nem a heterók ellen szólok. Amúgy szerintem se vállalná. Igaz én ilyen fogadásos játékokat se szerettem soha. Bár ezt ugye melegként simán vállaltam volna :D
2021. máj. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Én a szopást hagynám, még kiváncsi is lennék, hogy egy fiu hogy csinálja. De semmi egyéb.
2021. máj. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Azt gondolom, hogy én megtenném. Igaz én sokszor gondoltam rá, hogy azért szophatna egy srác, hogy tudjam tényleg akkora heteró vagyok hogy nem is állna fel, stb. Egyszer volt ezen vita barátok között. Szerintük nem állna fel hiába szopna pasi. Szerintem az ingerlés miatt feláll. Szóval ezért egyszer belemennék szerintem. De csak szimpatikus sráccal és csak úgy ha azt senki nem tudja meg illetve ha nem tetszik azonnal abba is hagyja. Az mondjuk kérdés, hogy mi volna ha tetszik vagy nem semleges vagy értitek. Amúgy nincs bajom a melegekkel. Be szoktam jönni nekik :D Legalábbis a Sziget Fesztiválon többször is fel akartak szedni :D
2021. máj. 10. 10:10
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Itt gyakorin a heteró szexualitást olyan kőbe vésettnek nézik, szóval azt fogják mondani, hogy ELMÉLETBEN nem, nem tenné meg. Gyakorlatban más a dolog, mert A SZEXUALITÁS FLUID. Nem hiszem, hogy ellenkezne bárki pl részegen egy szopásnak, főleg ha poénnak veszik etc.


Ma már annyi heteró játszik poénból meleget, hogy nem is értem miért homofóbok még mindig..

2021. máj. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Miért raktad ki amit privibe írtam neked?
2021. máj. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Ne haragudj! Félreértettelek? Kérdeztem, hogy ez amúgy publikus? Azt írtad igen. Én meg ezért kiraktam. Vagy az a baj, hogy nem írtam mellé, hogy a te privát üzeneted? Elnézést. Átgondolva jogos. Ne haragudj, de ezt privibe is kérdezhetted volna. Azért is itt reagálok én is mert te is itt kérdezted de ez simán privátba is lehetett volna kérdés.
2021. máj. 10. 10:18
 9/25 anonim ***** válasza:
88%

Nem, csak nem így értettem a publikust, de mindegy. Csak meglepődtem mikor megláttam. Egyébként szerintem is a heteróság komoly kérdés. Mármint mindig a legnagyobb oltás ha valakit melegnek titulálnak. Legalábbis nálunk mindig ez ment haverok közt. Csak közbe meg azért előttem van hogy a focista haverom mesélte hogy közösen verték ki edzés után páran. Mégse gondolják melegesnek. Nekem fura lenne haver előtt verni. Szóval ez az egész tökre egyén, kor, kedv, társaság, hangulat függő.


A szalagavatós történet fentebb megmutatja hogy sok dolgot máshogy lát az ember fiatalon. Meg piásan. :D De azt mondjuk én se csípném ha nyomulna rám egy meleg srác pl buliba. Sőt az irritálna. Ahogy szerintem mindenkit. Pont olyan mint mikor egy kövér csaj gondolja hogy ha közönséges akkor majd kelleni fog. Sorolhatnám még.

2021. máj. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Szerintem melegként se csípi senki ha közönségesen nyomulnak rá. Amúgy tényleg bocs, félreértettelek. Elnézést itt is.


A szalagavatós story szereplőit megnézném :D

2021. máj. 10. 10:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!