Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 20-on éves hetero nők, ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-on éves hetero nők, ti megtennétek ezt nekem?

Figyelt kérdés

Én egy olyan biszexuális férfi vagyok, aki egyértelműen inkább a nőkhöz vonzódik. Egyszer voltam férfival, még évekkel ezelőtt. Élveztem, de azóta nem izgat a dolog.

Tudom, ha már egyszer képes voltam rá, akkor nyilván biszex vagyok, de engem sokkal jobban izgatna az, ha barátnőmmel szeretkezhetnék úgy, hogy közben mellette nőnek érezhetem magam. Gyakran fantáziálok arról, hogy az ágyratérdelek ő pedig a hátam mögé, és a hátamhoz dörzsöli a melleit, miközben csókolgatja a nyakamat, és simogatja a mellbimbóimat vagy masszírozza a csípőmet, a fenekemet.

Vagy hogy hasrafekszek az ágyon, és ő rám fekszik.

Legszívesebben leszbikus nő szeretnék lenni, de hát ugye férfinak születtem, és nagyon élvezem is a hagyományos szexet a nőkkel, de néha eszembe jut, hogy milyen jó lenne, ha a barátnőm megtenné ezt nekem, de félek, hogy ezek után nem úgy nézne rám, mint egy igazi férfira.

Egyébként a legjobban az szeretem, amikor hanyatt fekszem az ágyon, és a barátnőm van felül, és úgy élvezünk el, hogy a mellei a mellbimbóimhoz érnek. Szeretem az összes többi pózt, de ezt a leginkább. Ez számomra teljesen kielégítő, csak néha jól esne, ha ő is kényeztetne engem hátulról. Olyan nagy baj ez?

(egyébként fenékbe nem élvezem, csak egy ujjal sem, pedig teljesen ellazult voltam. nem volt kellemetlen, de közel nem volt annyira kellemes, hogy megérje csinálnom. abba bele sem merek gondolni, hogy egy férfi belém dugja a farkát.)


2015. júl. 4. 21:42
 1/9 A kérdező kommentje:

Mármint nem nekem tennétek e meg:)

hanem a barátotoknak, ha erre kérne:)

2015. júl. 4. 21:43
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem bárki megtenné neha-néha ezt a barátjának.

Szemelyszerint álmaimban valamiért mindig ezt csinálom a férfival..

2015. júl. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Komolyan?

Ez fantasztikus

2015. júl. 4. 21:52
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is. Ha szeret biztosan néhány alkalommal benne lenne. :)
2015. júl. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én ezeket sokszor csinálom a páromnak. Pedig benne semmilyen... ferde hajlam (NE VEDD SÉRTÉSNEK! csak nem tudom, hogy írjam le!) nincsen. Ő színtiszta hetero pasi, de szereti, hogyha a melleimet hozzádörzsölöm.

Volt, hogy valamiért az ágyon térdelt (nem tudom már miért, de semmi köze nem volt a szexhez :D ) és én azt csináltam, amit te írtál, szinte szóról szóra.. Hátulról hozzádörgölődtem és masszíroztam mindenhol, végül pedig a péniszét "kezeltem le", úgy, hogy mögötte voltam. Persze aztán magára rántott, de az már más történet. :D

Volt, hogy jöttünk aludni, ő hason feküdt, én meg ráfeküdtem, meztelenül. Volt, hogy úgy aludtam el, rajta. Én ezt imádom! (bár ő nem nagyon tolerálja, hogy rajta akarok aludni :D ) :)

Mondjuk ezt a mellbimbók összeérintését egyáltalán nem igényli, én sem, de ha ezt kérné, egyáltalán semmi nem akadályozna meg abban, hogy ezt tegyem. :)

És mondom, a párom az férfias férfi, ezek ilyen kis huncutkodások, vagy hogy is mondjam. Felizgul rá, de ha azt mondaná, hogy neki ez fontos, akkor kétszer annyit csinálnám neki! :)

Mondjuk "féltem", hogy a végén azt írod, hogy a seg.gbe kukit is igényled (ha igényelnéd, sem lenne semmi gond!), mert az neekm nem jön be. A párom meg végképp nem igényli, pedig már előjött a téma. :D De ha azt mondaná, hogy izgassam a prosztatáját, szerintem megtenném, pedig az én gondolataimat ez nem izgatja. :)

Én csak attól félek, hogy neked mennyire okoz gondot, hogy férfiként kell élned, miközben leszbikus nő szeretnél lenni. Beszéltél már erről valakivel? Vagy azért elvagy a dologgal? :)

2015. júl. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én most vetettek egy keresztet, bevallom, hogy többször is. Azt hittem, hogy a rabszolgám kívánsz lenni, vagy megint egy Hisztipéter durca az anál-megvonás miatt.Mikor olvastam a leírásod, eleinte tetszett, aztán lelombozódtam ... Mindig ezt kéne tennem? Ki lenne a férfi az életemben? Aztán megnyugodtam, és valahol meg is örültem, hogy létezik egy ilyen férfi is.


Én jómagam olyan kapcsolatra vágyok az eddigi kettő, borzasztó után, amiben bármit megtudok beszélni a másikkal, és kompromisszumosan megadni mindent a másiknak. Sokan mondják rám, hogy igazi anya típus vagyok, ezzel nem is szállnék vitába. Őszintén, nekem tetszik amit leírtál. Gondoskodó vagyok, és a bennem lévő szeretettel szeretném megóvni a páromat. A mellemhez ölelni, simogatni ott, ahol elérem, szeretni őt ...


És amit te leírtál, nekem az is tetszik. Én nagyon szíveesen megadnám ezt a páromnak. Nemtől függetlenül mindenkien lekell vedlenie olykor - olykor a tartását. Hiába viselünk dolgokat büszkén, a lelkünknek is szükségünk van némi gyengédségre, megnyugvásra. Legalábbis én így látom ezt a helyzetet. Ahogy említettem, kompromisszumosan megtudnám ezt adni neki. :)


20L

2015. júl. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha a barátom erre vágyna, megtenném neki nagyon szívesen. Amiket leírtál, annak a nagy részét eleve csinálom is, mert nekem jó érzés (szeretem a mellkasát meg a hasát simogatni a melleimmel, a hátára feküdni, mikor hason fekszik, és rajta "mocorogni", kicsit úgy masszírozni a testét a testemmel, mint csúszka masszázsnál, meg szeretem hátulról átölelni, a nyakát harapdálni és a mellkasát simogatni, meg onnan lefele vándorolni a kezeimmel).


Szerintem abban, amire vágysz, semmi furcsa nincsen, nemhogy extrém dolog, szóval szerintem egész nyugodtan mondd el a barátnődnek, hogy ez neked jó érzés lenne.

2015. júl. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A barátom kedvéért simán. Úgy gondolom, hogy a férfiaknak is kijár egy kis gyengéd kényeztetés.

Külön külön benne vannak a repertoárban ezek a dolgok, csak egyszer kellene szólnia, hogy együtt is szeretné őket és utána az a "póz" is részese lenne a menünek.

2015. júl. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Egész boldoggá tettetek a válaszaitokkal!

Köszönöm szépen! Sokat segítettetek, hogy a jövőben fel merjem azt vállalni.

2015. júl. 6. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!