Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért mondja azt valaki hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja azt valaki hogy keres ha aztán el se olvassa ha írok?

Figyelt kérdés
Megmondhatná hogy bocs de mégse oké. Vagy csak én vagyok etéren egyenes?

2021. máj. 2. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:
4%
Nekem írhatsz én válaszolok;)
2021. máj. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

És wlérhető közben?

Lehet h csak nem akart megbántani téged, vagy látja h te oda vagy érte ezért veled már nem bajlódik annyit.

2021. máj. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
98%
Nem fogják mert MINDEN ember csak magával foglalkozik, leszarják a mások érzéseit.
2021. máj. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert gyenge jellem és képtelen elmondani őszintén amit érez vagy gondol.

Na meg a másik opció, azt hiszi hogy ezzel kevésbé bánt meg, mintha megmondják hogy ennyi. Csak ilyenkor a sok idióta azt nem fogja fel, hogy te vársz rá, és ez rosszabb érzés

2021. máj. 3. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Itt több minden előfordulhat. Lehet, hogy többel ismerkedik egyszerre, nem te lettél a nyerő, és most tojik mindenkire, csak az a fő, aki bejött neki.

Lehet, hogy csak szórakozik, kamuprofillal.

És lehet,hogy olyat írtál, amitől beijedt, esetleg kezdő és ezért tűnt el.


Tízből nyolc eltűnik, huss.....

2021. máj. 3. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyrészt ilyenek a netes ismerkedők, le sem sz@rják a másikat, közben keresnek, kutatnak egy új, elérhetetlen után. Kár az időt pazarolni ezekre.
2021. máj. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!