Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek mennyi az egészség...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi az egészséges várakozás a szexig az első randi után ha komolyan szeretnétek venni a másikat?

Figyelt kérdés
19 uni-f
2021. ápr. 29. 16:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Egymással kell megbeszélni, hogy hogyan szeretnétek. Amikor megvan egy erősebb bizalom, akkor már jön ez magától.
2021. ápr. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
16%

Szerintem egy pasinak meg kelljen küzdeni azért hogy a nő bugyija lecsusszon, gondolok itt arra hogyha az első randin kapható 1 nő akkor hagyjuk kategória mert akkor ha valamit nem kap meg simán odébb áll...

20/N

2021. ápr. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Ez homi kategória 2-es. Viszont szerintem egy nő is küzdjön már meg egy pasiért. :D Ne már mindig csak a másik nemtől kell várni a csodát és a tiszteletet. Oda-vissza alapon működik. Kevesebb elvárás, több cselekedet.
2021. ápr. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%
Ha első randin kapható egy nő, vagy egy férfi, azok ugyanúgy komolytalanok általában. Teljesen mindegy, hogy milyen nemű az illető.
2021. ápr. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
22%
Ez személyiségtől függ. Nekem 0 másodperc a saját szintemen lévő emberekkel. Bár olyat nem találok, de olyanokat igen, akikkel első találkozó alkalmával már van szex, összeköltözés. Mostani párommal is így volt. Találkozó után fél nappal már nála laktam.
2021. ápr. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
11%
Mint nő női szemszögből néztem a dolgot, nem tudok pasi fejjel gondolkodni nőként nehéz kihívás lenne... 🤦‍♀️
2021. ápr. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
96%
#6 akkor meg miért válaszolsz?
2021. ápr. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Szerintem ez a sztereotípia borzasztó, egy nőnek is vannak szükségletei, és vágyai, ha van egy erős vonzalom a két fél között, akkor simán megtörténhet bármi, az a pasi hülyesége ha emiatt ott hagy egy nőt, nekem ez a véleményem. Ennyi erővel csak szűz lánnyal ismerkedjen, de a 21. században élünk könyörgöm...

Mellesleg azért kérdeztem, mert nekem még nem volt sajnos igazi érzelmekkel fűtött kapcsolatom, és szeretném megadni a lehetőségét, hogy valakivel kialakuljon valami komoly, és ezt nem szexxel, és nemi vágyakkal akarom elhomályosítani, mert ezek képesek hamis érzelmeket megindítani az emberben.

De mindegy, igazatok van, nem kell túlgondolni, amíg lehet húzom ha bírom, csak hogy megismerjem a másikat, aztán ahogy alakul majd + megbeszélem a másikkal.

2021. ápr. 29. 16:54
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ahogy gondoljátok, ez csak kettőtökre tartozik. Én simán szexelek első randin is ha megvan a kémia, ha mégsem jön össze legalább volt egy jó szex. Ha meg összeillünk nem ezen fog múlni a kapcsolat hogy mennyit várunk vele.
2021. ápr. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
91%
1 hónap körül
2021. ápr. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!