Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tudnál adni randi-tippeket?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnál adni randi-tippeket?

Figyelt kérdés

Eddig szorongás ellen azt mondták nekem, mindig gondoljak arra, hogy neki kell megküzdenie értem.


Ez eddig bevált. De esetleg még más tippek? (Akár külső-kinézetre, akár belül a szorongás ellen.)

Bármi ami eszedbe jut és esetleg kevésbé ismert.


24/F



2021. ápr. 9. 12:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Min szorongsz?
2021. ápr. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Pl hogy nézek ki, nem-e túl borzos a hajam, nem-e túl száraz a bőröm, nincs-e valami hiba az arcomon vagy a testemen amit nem veszek észre.

Esetleg elég jó illatom van-e.

Nincs-e valami rajtam ami nem tetszik neki.

Elég érdekesnek tart-e belül is?

Mit gondol rólam?

2021. ápr. 9. 12:33
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Először saját magadat kell elfogadod, ha igényes vagy nem hiszem, hogy bárkinek feltűnne, hogy mondjuk száraz kicsit a bőröd.

Senki sem tökéletes, mindenkiben és mindenkin van hiba. Így fogadjuk el egymást.

Sokszor amit magadon/ban hibának látsz, más észre sem veszi.

2021. ápr. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom előtte már sokat beszélgettetek, küldözgettetek egymásnak képeket.

Ha nem kamus dolgokat írtál, küldtél neki akkor már tudja milyen vagy. Ha az előzmények nem tetszettek neki, akkor nem akart volna találkozni veled.

Így csak magadat add. Ha a szél összeborzolt, vagy utazás közben rádragadt valamilyen szag, azt meg fogja érteni. Ha pedig eddig őszinte voltál, akkor a belső tulajdonságodat is feltártad előtte valamennyire.

Amit meg rólad gondol, azt úgyis elmondja.

Ne parázz!

2021. ápr. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Igen, kapott 5-6 képet már, amin tisztán egyértelműen látszik. Arc, egész alak is.


Azt mondja tetszettem neki. Volt már több randi is. De mindig ezek a gondolatok vannak az agyamban közben. Akár vele, akár mással taliztam.

2021. ápr. 9. 12:45
 6/13 anonim ***** válasza:
86%

Ja tehát képtelen vagy csak önmagadként nyugodtan létezni.

Egyébként azt tudod h a nők legalább 3x ennyi vélt problémán és 10x ilyen intenziven szoronganak? Namost ennek tudatában legyél te az aki ezzel tisztában van, legyen a te kisugárzásod a nyugodt, elfogadó.

2021. ápr. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Férfi vagyok és férfiakkal randizok.


És igen, képtelen vagyok önmagamként nyugodtan létezni.

2021. ápr. 9. 12:52
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja bocsi kategória igen, most látom. Honnan ered ez a szintű megfelelési kényszer?
2021. ápr. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs. :/
2021. ápr. 9. 14:25
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is szorongó vagyok, viszont én pszichológushoz jártam, így jobban tudom kezelni. A diagnosztizált szorongónak ezek a tipikus tünetei(szorongsz a semmitől). Tudni kell, hogy mi a probléma és hogy mitől alakult ki ez nálad, utána könnyebb megküzdeni ezzel. A lényeg az, hogy valószínűleg negatívan jósolsz előre olyan dolgokat, ami nem valós. Félsz olyan dolgoktól, ami egyrészt nincs és ha van is, akkor az nem biztos, hogy mást zavar(kinézeted kapcsán, vagy akármi). :) Tényként elkezded kezelni a jóslásokat, ami természetesen marhaság. Nem vagy sem jós, vagy gondolat olvasó. Kb 33% esélyed van eltalálni ténylegesen azt, hogy mit gondolnak rólad. Én amikor tudatában lettem, hogy ez csak egy tünete ennek a szorongásos mentális problémának, akkor könnyebben eltudtam hesegetni ezeket a gondolatokat. Mivel tudtam, hogy ez csak egy olyan tünet, amit az agyam kreál jelentéktelen dolgoknál. Nyilván nem rögtön sikerül megváltozni, de sok gyakorlással meglehet változni, ha nem is véglegesen.
2021. ápr. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!