Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » El lehet azt képzelni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El lehet azt képzelni hogy Kovács Panka aki a videóban randi tippeket ad és randi beszámolót mond fel az egy nagyon elhízott kerek képű nem előnyös külsejű férfinak ad esélyt?

Figyelt kérdés
[link]
2020. máj. 21. 19:52
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Igen
2020. máj. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Mert ahogy Kovács Panka sem elhízott, se nem igénytelen és ápolatlan megjelenésű, úgy gondolom nem egy olyan partnert szeretne maga mellé, aki igen.
2020. máj. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Na már megint kezdik! Úgyvan vegyétek el minden férfi őnbizalmát! De komolyan mintha az itt kommentelő nők tökéletesek lennének...meg a magy lóf....szt! Hogy dugulna el a picsájuk örökre!
2020. máj. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Suba subához.. guba gubáshoz.


Vidéken élek, 4500fős településen. gazdag földműves család a másik gazdag földműves családdal házasodik. Olyan nincs, hogy a gazdag családba beházasodik egy szegény nincstelen.


Egy városban ahol millió+1 lehetőség van, miért is lenne másképp?


Ha én egy aktív életmódot folytató személy vagyok, akkor mit is kezdjek egy lusta, tohonya személlyel? Csak visszafogna.. mert mozdulni nem lenne hajlandó az 99,9%. 0,01% meg épp elég, hogy ne kezdjek vele.

2020. máj. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
#3: rohadtul nem a külvilággal van a baj, ha nem hajlandó asszisztálni az önbecsapásaitokhoz, kis haver.
2020. máj. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
3. Sportolj, figyelj arra hogy milyen ételeket eszel, tarts be úgy 1-2 tucat higiéniás és testápolási szabályt, öltözködni igényesen és stílusosan pedig olcsón is lehet.
2020. máj. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal nem prosti, hogy akárkire ráfanyalodjon. Ő is csak boldog akar lenni valószínűleg egy kapcsolatban, nem szeretetszolgálatosat játszani és arra pazarolni az idejét, hogy kreténekkel randizik
2020. máj. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Nem egy-két gyönyörű, magas, topmodell alkatú lányt láttam már alacsony, dagadt, kopaszodó, látszólag ""csóró"", ronda férfival. Én sem értettem, hogy lehetséges ez. Azt sem, hogy én miért nem tudok felszedni egy fele ilyen szép lányt sem, de aztán volt szerencsém megismerni egy ilyen csávót és rájöttem, hogy mennyire jó fej és szimpatikus, hogy még férfiként is szívesen keresem a társaságát. Nyilván nem egyszerű meghódítani egy ilyen lányt, ha nem vagy egy Adonisz, de jó dumával és kisugárzással nem lehetetlen. Szerencse kérdése is. Például, ha egy baráti társaság révén van esély beszélgetni vele, sokkal nagyobb eséllyel indulhat az ember, mintha egy társkeresőn próbálná, ahol a külsőséggel kezdődik minden.
2020. máj. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

4: Mert más a házasság és más egy rövidebb kedvesi viszony.

Mért ne lehetne valakivel fél-egy-két éves kapcsolatod bármiért, ami átmenetileg megfog benne?

2020. máj. 22. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!