Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Full kezdőként hol érdemes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Full kezdőként hol érdemes nyitott partnereket kereseni?

Figyelt kérdés

Úgy általában érdekelne, nem feltétlen most, a vírushelyzetben.


Kb 0 tapasztalatom van, régebben cseréltem képeket meg videókat másokkal de az nem olyan.


Inkább passzív vagyok, nem félek az análtól se, egyszerűen, csak izgulok, mert nincs még ehhez érzékem, és félek, hogy véletlen gyorsan elélveznék.


Milyen oldalakon lenne nagyobb esélyem tapasztaltabb fiúkat találni akik benne lennének egy lassab menetben is?

Vagy esetleg hasonlóan kezdőket



2021. márc. 28. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mik az elképzeléseid?
2021. márc. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kb mindenhol. Hotbull, romeo, grindr. Ugyanaz a réteg használja őket, csak ki kell fognod 1 megértő pasit. De egyébként nem a világ vége ha gyorsan elmész. Pihentek pár percet, aztán mehet a 2. menet.
2021. márc. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
56%
Nagyon aranyos a kérdésed. Őszintén szívesen dumálnék veled. Sőt örülnék akár annak is ha én lehetnék az első. Egy biztos. Fontos hogy az első jó legyen. Én voltam már első több srácnak. Velük tartom is a kapcsolatot :) Meghatározó élmény.
2021. márc. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
88%
Pl itt gyiken is:)Kezdő vagy tapasztalt a lényeg hogy egy kedves valaki legyen,megértő:)
2021. márc. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!