Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúk szoktatok felkérést...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk szoktatok felkérést kapni heteró pártól? Hogyan megy ez?

Figyelt kérdés
A párom érdeklődik fiúk iránt. Ezzel bevallom nincs bajom főleg hogy ő akar a fiú lenni szerencsére. Azonban azt megkötöttem hogy akarom tudni kivel lesz. Szokott így megkeresni titeket bárki? Ha igen akkor erre ti nyitottak szoktatok lenni? Vagy hogy megy az ilyesmi?

2021. márc. 27. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Heteróktól nem, max. olyan pároktól kapnak ahol az egyik fél biszex. S igen kapnak megkeresést olyan pasiktól akik biszexek de hetero kapcsolatban élnek közben, nem vállalják fel nyíltan a másságukat (vagy éppen félrelépők).
2021. márc. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mint homoszexuális aki vállalja magát nekem nem tetszik, igen vannak ilyen megkeresések.

Biszex kategóriában ez normális-elfogadottabb.

2021. márc. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 BB_ ***** válasza:
70%
Nem kötözködésből, de mit értesz az alatt, hogy "ő akar lenne a fiú szerencsére". Semmivel sem lealacsonyítóbb, ha az ellenkezőjét is szeretné. Vagy a nők is így gondolnak magukra? Alsóbbrendűek, mert ők kapják a f*szt?
2021. márc. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
voltam már párral
2021. márc. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
82%
3-as: én azért meleg passzívként simán el tudom képzelni, hogy egy hetero nőnek nem lenne jó azt látni, hogy a pasiját (aki az ő kapcsolatukban a domináns fél), megdugja egy másik csávó.. szerintem ebben semmi sértő nem volt, így is tök jófej, hogy a párjáért belemenne ilyesmibe.
2021. márc. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!