Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan kaphatnék kedvet a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kaphatnék kedvet a nyitott kapcsolathoz?

Figyelt kérdés

A párom szeretné megnyitni a kapcsolatunkat, én viszont nem vágyom erre. Azt meg ugyan az önzőség mondatja velem, de azt meg nem tartom fair playnek, hogy ő eljárogat valahova (ami nyilván borzasztóan fájna lelkileg), miközben meg én itthon sütök-főzök. Én viszont teljes mértékig azt érzem, hogy nekem nincs igényem egy külső fél bevonására, én a párommal szeretnék változatosabb szexet megélni.

Nincs jövője így a kapcsolatunknak?


2019. aug. 29. 08:16
 1/8 A kérdező kommentje:

Azt kihagytam, hogy mivel én nagyon szeretem a páromat, ennyiből hajlanék a nyitott kapcsolatra. Szeretném, ha megélhetne olyan dolgokat, amiket esetleg velem nem tud.

De akkor viszont nekem is szükségem lenne szerintem valami pluszra, amivel egyensúlyban marad a kapcsolatunk. Úgy viszont, ha nekem igényem nincs erre, nem tudom, hogyan valósulhatna meg bármiféle egyensúly.

2019. aug. 29. 08:18
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
nincs,te is kefélj másokkal is.
2019. aug. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%

Nézd: ha valaki valamit nem kap meg a házasságán belül, azt előbb-utóbb megszerzi azon kívül! (legfeljebb te nem tudsz róla...)

Ezt megelőzendő szokták megnyitni a kapcsolatot - ha az érzelmi, bizalmi dolgok rendben vannak és erős a kötődés egymáshoz.

Egy házasságot meg lehet menteni annak megnyitásával, de ahhoz hihetetlenül precíz és pontos játékszabályok kellenek!

Attól függ, hogy nyitjátok meg a házasságotokat: bevesztek harmadikat, párokat (mi ezt csináljuk) vagy mindenki kiéli a saját szexualitását házon kívül.

Az előző verzióról rengeteg tapasztalatom van - és csak ajánlani tudom! Ezt a külső kóborlást mi elvetettük.

2019. aug. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
A nyitott kapcsolat nem kapcsolat csak két ember akik együtt élnek és néha egymással is dugnak nem csak mással. Ha neked ez kell akkor nyiss, ha nem akkor meg hagyd az egészet és lépj tovább. Ő nem kapja meg a kapcsolatban azt amire vágyik? Vedd észre, hogy Te sem. Mert te viszont egy hűséges párra vágysz a leírás szerint. Beszéljétek át de szerintem ha eddig eljutottatok akkor már vége, csak ki kell mondani...
2019. aug. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem így nincs jövőtök egymás mellett.
2019. aug. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem az aktívak mindig nyitottak erre. Ha full passzív vagy nem biztos, hogy átérzed, hogy néha csak egy dugás mással olyan mintha kb kivernéd.
2019. aug. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%
#6, jó tudni, hogy olyasvalamiért tesz tönkre valami egy kapcsolatot, ami egy kiveréssel ér fel :) ezért tényleg megéri a másiknak fájdalmat okozni.
2019. aug. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
89%

Tökéletesen egyetértek a #7-essel és az, hogy "az aktívak mindig nyitottak erre" a világ legnagyobb baromsága. Azok nyitottak erre akiknek nem kapcsolat kell hanem egy lyuk amibe beleverhetik a fa*ukat. Pont ennyit számít a másik.

Én is aktív vagyok és SOHA nem fogom megcsalni a párom mert fontos nekem nem és szeretem.

2019. aug. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!