Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egy meleg fiú találhat egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy meleg fiú találhat egy olyan leszbi lányt, akivel olyan jóba vannak, hogy beválalnak egy gyereket?

Figyelt kérdés
Persze nyílt kapcsolat, de mivel egyiknek sem lehetne gyereke, mindenben megértik egymást, így a lány megtermékenyíteni a fiú hímivarsejtjeivel magát fecskedővel. Így lesz saját gyerekük, mert mashogy nem lehetne, és normalisan nevelik, csak épp mással szexelnek. Ez lehetséges? Ha igen, hol lehet ilyen lányt találni, aki ebbe lenne lenne?

2021. febr. 26. 21:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
87%
szerintem ez működőképes. ha a gyerek szeretetteljes környezetben nő fel szerintem mindegy hogy milyen a családmodell. szerintem egy baráti kapcsolat is kivitelezhető anya és apa között. az azért jó lenne ha egy helyen laknának a szülők, mert emlékszem hogy engem is megviselt amikor apám elköltözött itthonról és két otthonod van.
2021. febr. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

11#

Ezt jobban en sem tudtam volna megfogalmazni.


10#-nek annyit hozzatennek, hogy miert ne olelhetnek vagy puszilhatnak meg egymast es miert ne aludhatnanak pl. Egy agyban.

A szoros baratsag ugy is kialakulna ami mar mar olyan lenne mint egy hazassag.

Nekem van egy leszbi baratnom es ugy viselkedunk egymassal mintha a csajom lenne en meg a pasija.

Sokan azt hiszik.

Pedig nem kellenenk egymasnak szexualis teren.

2021. febr. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
81%

És mi van akkor, ha az egyik félre idő közbe rátalál a nagy Ő?

Csak néha-néha összefutnak, hogy a látszat házasság fennmaradjon?

2021. febr. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Sok szempontból érdekes kérdés.

A gyerekek szempontjából leginkább necces etikailag.

Imádtam terhesnek lenni, azzal viccelődtem, hogy ha nem lennék "szerelmes" a bennem növekvő emberkébe, totál megérteném a béranyákat, mert "terheskedni" klassz dolog. Amikor a meleg haverommal is szóbakerült, félig viccesen megkérdezte, hogy neki is szülnék-e egyet, ha már amúgy is tök jó barátok vagyunk és külsőre is vonzónak tart. Elképzelhető, hogy van, aki ezt bevállalja, de bennem túl sok a kérdőjel a kapcsolat stabilitását illetően.

2021. febr. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Es ki nevelné a gyereket? Kinél laknak?
2021. febr. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
100%
En benne lennek
2021. júl. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!