Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan kell udvarolni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell udvarolni egy olyan fiúnak, akiről nem tudom, hogy meleg vagy heteró?

Figyelt kérdés

2021. febr. 26. 10:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Meg mondod hogy meleg vagy,

És a többi alakul.

2021. febr. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Első körben úgy hogy megtudod meleg/biszex-e. Mert ha nem az akkor hiába "udvarolsz", nem fogja érdekelni, sőt csak zavarni fogja a nyomulásod.
2021. febr. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Óvatosan
2021. febr. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem. Elég jóban vagyunk, bár nem tudom, hogy csak haverként tekint-e rám. Csajokról nem igazán beszél, korábban volt egy pár hónapos kapcsolata, de arról sem beszélt nagyon.
2021. febr. 26. 11:19
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
#4 akkor puhatold ki mit gondol a "meleg" dolgokról, beszélgess vele. Nem kell még nyíltan megmondanod hogy te meleg vagy, hanem úgy általánosságban. Első körben felméred homofób-e, ha nem már negyed siker, utána megmondod hogy te meleg vagy ha bízol benne ha elfogadja már félsiker, majd kipuhatolod ő benne lenne-e, akkor már háromnegyed siker, a teljes meg az hogy ha biszex és még tetszel is neki. Te a kérdésedben az utolsó fázisnak akartál nekiugrani egyből, ne spórold le az első 3-at.
2021. febr. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"Elég jóban vagyunk, bár nem tudom, hogy csak haverként tekint-e rám. Csajokról nem igazán beszél, korábban volt egy pár hónapos kapcsolata, de arról sem beszélt nagyon."


Haverod és nem barátod. (legalábbis ezt írod).

Az, hogy nem beszél a csajokról még nem jelenti azt, hogy meleg, csak nincs olyan a kapcsolatotok, hogy az intim dolgaiba is beleavasson.

Az 5-ös jól leírta, szinte mindenhol az örökbefogadásról beszélnek, felhozhatod témának valahogy és kérdezz rá, hogy mit gondol róla?

Ha pozitívan gondolkozik, az azt jelenti toleráns, de még nem biztos, hogy meleg is.

Áss bele mélyebben, ahogy az 5-ös írta.

2021. febr. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha heteró,sehogy.
2021. márc. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!