Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek 300 ezer forint...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 300 ezer forint megéri, hogy 3 fiút felváltva szopjak le heteróként? 1Órán keresztül.

Figyelt kérdés

Nem fog ki sebesedni a szám 1óra szopás miatt? HEtero vagyok de elgondolkodtató nekem ennyi pénzért. Majdnem 1,5 havi fizumat megkeresném 1 óra alatt..

Mind a három viselne gumit a kedvemért, viszont az egyik nem nyírja le a szőrt.


2021. febr. 7. 16:13
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 anonim ***** válasza:
100%
Irigyellek :D Sok sikert!
2021. febr. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/68 anonim ***** válasza:
9%
te nem vagy normális. én 600 ezerért se tenném meg. sőt, 6 millióért se, semennyiért se
2021. febr. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/68 anonim ***** válasza:
100%
Mesélj majd.
2021. febr. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/68 anonim ***** válasza:
100%
Remélem élsz még :D
2021. febr. 13. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/68 A kérdező kommentje:

Hát :DDDDDDDDDDDDDD

Fura egy élmény volt az egész XDDDD

Nem hánytam el magam, ilyen full közömbösnek éreztem se nem élveztem se nem utáltam, csak fájt a szám az első 10perc után :DD


Nem bírtam 1óráig így 2x fél óra lett belőle 15-20p pihivel. Addig verték rám, amiről amúgy nem volt szó. Így képzeljétek el, hogy 3man állnak körbe miközben te ülsz :D


Fáj a szám, fél arcom izomlázas is lett XD

Azt mondták, hogy nekik megérte ez a pénz és következő hónapban is várnának.


Szerintem enyhe biszex hajlamom van amiről nem is tudtam így nem volt undorító.


Viszont ez egyik szőrös volt, kb 15percig szophattam őt és ilyen 3percenként köpnöm kellett mert szőr volt a számban.


KÖnnyezni nem könnyeztem és rendesek voltak mert kérték, hogy ha fáj vagy nem akarom szóljak.


Egyszóval nekem megérte, mert tegnap este megkerestem az 1,5 havi fizumat :D


HA volna vkinek kérdése azt szívesen megválaszolom még :DD

2021. febr. 13. 13:07
 56/68 anonim ***** válasza:
100%

Elkepzeltem.

Kár, hogy nem voltam ott. 😊

Huhhhhhhh....

2021. febr. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/68 anonim ***** válasza:
100%

Lenne pár kérdésem:

Csak szopnod kellett, semmi mást?

Te is meztelen voltál?

"közömbösnek éreztem se nem élveztem se nem utáltam"

Farkad nem állt fel közben egy kicsit sem?

Kerek 1 órán tartott? egyik sem élvezett el hamarabb?

Vagy többször is elélveztek?

Mivel írtad gumiban történt, nem volt rossz íze a guminak?

Gondolom nem kóstoltál így spermát.


Ha ilyen jól el vannak eresztve anyagilag, hogy fejenként megér nekik 100 ezret, akkor feltételezem már nem fiatalok.

Egyébként te milyen idős vagy?

Tuti fiatal és jóképü fickó lehetsz, mert ennyi pénzért, egész estére megkaphatnának egy fizetőst és nem csak szopásra.

2021. febr. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/68 Béla211 ***** válasza:
100%
Szerintem itt nekik az volt a lényeg, hogy olyat kapjanak meg aki heteró és jó sok pénznélkül nem lett volna férfiakkal együtt. Vannak akik erre buknak.
2021. febr. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/68 anonim ***** válasza:
100%

Ezekszerint van némi alapja a czech huter videóknak. tudom, hogy a filmek egytől egyig megrendezettek, de kamera nélkül biztos megvehetőek srácok azzal a technikával, hogy itt egy ezres (cseh korona), mutasd meg a farkad, adok mégegyet ha megfoghatom.

5 ezer szopás, stb.

2021. febr. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/68 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk csóró vagyok hozzá, de ha annyi pénzem lenne, hogy azt se tudnám már, hová tegyem, akkor biztosan kipróbálnám ezt, hogy heteró srácokat vennék rá arra, hogy leszopjanak. Igen, eléggé izgató lehet a tudat, hogy előttem nem volt soha pasival, nem is érdeklik a férfiak különösebben, de nekem megcsinálja. Pláne ha közben ő is rájönne, hogy igazából nem is olyan rossz érzés bekapni időnként egy kemény farkat. :D
2021. febr. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!