Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek 300 ezer forint...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 300 ezer forint megéri, hogy 3 fiút felváltva szopjak le heteróként? 1Órán keresztül.

Figyelt kérdés

Nem fog ki sebesedni a szám 1óra szopás miatt? HEtero vagyok de elgondolkodtató nekem ennyi pénzért. Majdnem 1,5 havi fizumat megkeresném 1 óra alatt..

Mind a három viselne gumit a kedvemért, viszont az egyik nem nyírja le a szőrt.


2021. febr. 7. 16:13
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
100%
Van az a pénz, amiért nem vagy te hetró.
2021. febr. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem simán meg éri 😁
2021. febr. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 anonim ***** válasza:
92%
Gumival? Simán megéri! 300-ért egy lónak is megtenném. (Nem kérek privit, főleg lovaktól nem.)
2021. febr. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 anonim ***** válasza:
95%
Megteszem helyetted es felezunk
2021. febr. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:
92%

Tényleg mi döntsük el, hogy neked megéri-e?

Ezt neked kell tudnod.

Én pl 10 milliót kérnék egy ilyenért.

2021. febr. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 anonim ***** válasza:
63%

Simán! Még gumi nélkül is, szájba és lenyelve...

42 bif

2021. febr. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 anonim ***** válasza:
100%
Simán megtenném
2021. febr. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 anonim ***** válasza:
100%

Kisebesedni nem fog,a szád, de lehet lezsibbad egy órán keresztül. de a guminak nincs jó íze, akkor már inkább naturban.

Azt, hogy neked mennyiért éri meg azt csak te tudhatod.

A lényeg viszont, hogy ne engedd videót készíteni róla.

2021. febr. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés nem igazán komoly, gondolom. Az egy dolog, hogy gyomorral mennyire bírnád, ha valóban heteró vagy, ezt te tudod magadról. Viszont ha soha korábban nem szoptál farkat, akkor szinte biztos, hogy egy órán át nem fog menni, sokkal hamarabb elfáradsz annál.
2021. febr. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem a ár csak tőled függ, ha hetero vagy. Ha helyesek lennének a srácok, akkor én bele mennék, persze én meleg vagy és élvezném is közben amit csinálok. Ha hetero lennék akkor többet kérnék, habár ez attól is függne h kik a srácok, ha olyan munkájuk lenne h nem tudják kifizetni a általam megadott árat akkor nem mennék bele, szerintem nincs értelme, lehet találnak helyetted mást, viszont belőled csak 1 van, gondolom jól is nézel ki ha ennyit akarnak neked fizetni. Amúgy ha külföldön dolgoznának a srácok akkor még többet is kérnék, mert többnyire külföldön jobb a fizu. Dönts okosan, és egy jó tipp kérd előre a pénzt mindenképpen, mert simán át verhetnek. És akkor mit fogsz csinálni? Elmész a rendőrségre és megmondod h 3 srácot szóltál es nem fizetek? És gondolj a következményekre, ezek a srácok olyanok akik simán bajba tudnának keverni? Vagy olyanok akiknek van mit veszíteni, pl: karier, család. Ha nincs mit veszíteniük akkor az is lehet h elmondják másoknak h mit tettél, és vagy akár zsarolhatnak is. Nem akarlak erről lebeszélni, én csak elmondom h megéri e neked ez akkor is ha kiderülhet, még egy jó tipp ha bele is mész előre beszéld meg a szabályokat, mert ha nem fogod akkor azt hiszik majd h mindent megtehetnek veled. Sok szerencsét bárhogyan is döntesz.
2021. febr. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!