Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek 300 ezer forint...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 300 ezer forint megéri, hogy 3 fiút felváltva szopjak le heteróként? 1Órán keresztül.

Figyelt kérdés

Nem fog ki sebesedni a szám 1óra szopás miatt? HEtero vagyok de elgondolkodtató nekem ennyi pénzért. Majdnem 1,5 havi fizumat megkeresném 1 óra alatt..

Mind a három viselne gumit a kedvemért, viszont az egyik nem nyírja le a szőrt.


2021. febr. 7. 16:13
1 2 3 4 5 6 7
 11/68 anonim ***** válasza:
50%
Nem vagy heteró, mert egy heteró semmi pénzért nem menne bele ilyesmibe.
2021. febr. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/68 anonim ***** válasza:
92%

Gumival 1óráig szopni 300ezerét simán. De nem fog 1óráig rartani én 13+/-2 perc alatt szopkle valakit.

Szóval azért mardsz hoppon mert nem töltöd ki az 1 órát.

A másik, töredék árért találok valakit aki gumi nélkül leszop....

2021. febr. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/68 anonim ***** válasza:
54%
Újabb dísz hetero. 😂
2021. febr. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/68 ZoltanAnglia ***** válasza:
14%
Hetero no vagy, vagy hetero ferfi???
2021. febr. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/68 ZoltanAnglia ***** válasza:
8%
A kerdezo esetleg megirhatna a nemet is nem???? Tudom, hogyha heterokent faszt szop valaki akkor csak no lehet, viszont van sok buzerans kocsog is aki heteronak valja magat akkor is ha faszt szop.
2021. febr. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/68 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan nézd már meg a kategóriát! 😁
2021. febr. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/68 anonim ***** válasza:
93%

Én a 10 edik vagyok.

Csak szeretnék át adni egy homofóbnak (zoltananglia) egy kisebb üzenetet, mivel hogy ezt írta nekem privátba:

„Mekkora buzerans lehetsz...."



Apád csak tudja, épp az előbb ment ki a szobámból. Amúgy üdvözletét küldi! 🤣 És ide figyelj, akár hiszed akár nem én még sohasem csináltam pénzért, sem azért mert profitot akartam volna kihúzni a másikból! Én csak segíteni akartam, mert ha már valaki bele megy ebbe, akkor úgy kell erre az egészre tekintenie mint egy bizniszre, mert ez olyan munka mint akár melyik másik. És lehet h te le nézed ezért azokat akik ezt a munkát csinálják, viszont soha nem a üzletembert kell hibáztatni az miatt hogy van kereslet a szolgáltatására, inkább a vevők a hibásak amíg lesz vevő prostitúcióra addig lesznek prostitúáltak. És ezzelen nem tehetsz semmit te sem és én sem. Vagy várjunk csak, lehet hogy te vagy az egyike a 3 csávó közül aki fizetne a kérdezőnek szopásért, nemde? Csak nincs elég pénzed rá, á rájöttem a mocskos kis titkodra zoli! És csak hogy tudd a kérdésedre válaszolok, nagy buzeráns vagyok, de ellentétben veled én felvállalom és büszke is vagyok rád. Szinte biztos vagyok benne hogy titokban a feleséged csalod meg egy 17 éves sráccal. Jézusom mit is mondtam, hogy a ég szakadna rám, ezzel hogy azt hittem hogy van feleséged le alacsonyítottam a összes nőt a hangya szintjére, vagy lehet még alacsonyabbra, ezzel most bocsánatot szeretnék kérni az összes nőtől ezen a világon, mert ki az aki akarna téged? És csak h tudd mindenkihez úgy viszonyulok ahogy ő hozzám, ezért is írok neked ilyen formában akár tetszik neked akár nem engem nem érdekelsz. Tudd h rossz buzeránsba kötöttél bele! Ja és a édesapád üzeni hogy otthon hagytad a pénzt amit uzsonnára kaptál tőle. Szép napot kívánok barom!

2021. febr. 8. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/68 anonim ***** válasza:
100%
zoltananglia mást is megtalált akkor? Biztosan csak véletlen tévedt ebbe a kategóriába. 😀 Tudni szeretné, ha ő is vállal majd ilyet, hogy mik az árfolyamok. 😂
2021. febr. 8. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/68 Béla211 ***** válasza:
88%
De imádom az ilyet. 😄 Egy meleg társkeresőn meglehet úgy hírded, hogy szopnék. 😋
2021. febr. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/68 Béla211 ***** válasza:
100%
Kérdező a szád nem fog kisebbesedni. Ha csak a gumira nem vagy allergiás. De az simán lehet hogy az állkapocs izmok begyuladnak. És nehezen fogodtudni a szád másnap. Erre azért számolhat föleg ha vastag nekik. A többi veszélyét leírták. Még egy mivan akkor ha csak szórakoznak veled és csak átverés?
2021. febr. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!