Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kinek volt már kalandja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek volt már kalandja katolikus pappal?

Figyelt kérdés
Nem gyerekkori molesztálásra gondolok, hanem kölcsönös beleegyezésen alapuló szexuális viszonyra.

2021. febr. 3. 14:56
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
28%

9

Végre egy normális meleg.

2021. febr. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
93%
9-es attól, az hogy meleg vagy (ha egyáltalán az vagy), még nem jelenti azt, hogy aki rajtad kívül meleg annak ugyan azon a véleményen kell lennie mint neked. (nem is értem miért írtad ki hogy meleg vagy)
2021. febr. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
64%

Ez a kérdés csak arra jó hogy a vallásos emberek lelkébe taposson.

Homokos létedre nem kellene provokálni.

A mai társadalomban a vallásos emberek fogadjàk el leginkább a melegeket.

Ezzel többet ártasz a meleg társadalomnak mint bárki más.

2021. febr. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
27%

15-ös!

Csakis ez lehetett a célja! Nézd meg, korábban felvetett kérdéseimre nem reagált!


Amit írsz ("Ezzel többet ártasz a meleg társadalomnak mint bárki más."), teljesen igaz!

Ezek azok a melegek, akik másoktól elvárják az elfogadást, még olyanokat is, amik tejesen idióta felvetések... De rájuk mások elfogadása nem vonatkozik, mert ők... (inkább nem írom le!)

2021. febr. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
74%
ez marhaság, hogy a vallásosak fogadják el a melegeket, ők csak azt mondják, hogy elfogadják őket, mert ahogyan az ige is mondja fogadd el a másikat, gondolom ezért hiszi a sok ferdehajlamú, hogy ők elfogadva vannak a vallásos emberek által
2021. febr. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
74%

13 nem tudom mit ettél ma, de nagyon megronthatta a gyomrod ha ennyire unatkozol jogy más kommentjeibe kötsz bele. Nem azért írtam, hoy valaki ne higgye el. Azért írtam mert megtörtént. De lesz@rom ha téged nem hatott meg, nem kell vitatkozni, fogd be szépen a szád és vonulj tovább olyat olvasni amit elhiszel. Az hogy "nem is válaszolt": nem mindenkiblóg egész nap a neten, valaki dolgozik is. ;) Néha felnézek, aztán látom, hogy itt fosod a szót.


"3 cigi, meg egy séta = egy szex, ami a te feltételezésed...-"


Egy séta és pár cigi nem egyenlő a szexxel, gondok vannak nálad ha azt hiszed ez szex. Nem is írtam sehol, hogy ez az lenne.


"Nem beszélve arról, hogy te pontosan bemérted az elégedettségét! Azt is lefényképezted?"


Igen, direkt ottmaradtam megnézni, mert nem megszokott hogy papok járkálnak az apácák lakására, hogyy puszival üdvözöljék egymást és szívélyesen "beljebb" kísérje a kis szemérmes. Fotókat is azért csináltam, mert érdekes volt.:) És persze, lefotózom ami érdekes. :)


"Te egy begyepesedett agyú libernyák lehetsz"


Nem tudom, milyen lelkiállapotban jutottál erre a következtetésre, de ha vallásos vagy, máshol töltsd ki a dühödet. Vannak olyan papok, akik dugják az apácákat, nem csak én találom ki és nem is ritka. Recskázni is szoktak, képzeld el. Azért idejönni ezalá a kérdés alá hogy beleköss azokba, akik neked nem tetszenek elég szánalmas. Éld az életed vallásosan, de fogadd el azt is, amit írtam és talán nem leszel ennyire kiállhatatlan ha valaki olyat mondd (nem is neked feltétlen mert te saját akaratodból jöttél ide olvasgatni) ami ellentétes a hiteddel. Tőlem azt gondolsz amit akarsz, de engem te ne sértegess, mert nem is ismersz, és fingod sincs miket írkálsz.


"talán irigykedés is felmerült benned a feltételezésed alapján! Csak azt nem tudom, hogy a pap iránt, vagy az apáca iránt?"


Ezt meg nem értem.:D Miért lennék irigy? Kire? Milyen feltételezés?


Az, hogy szerintem szexeltek? Minden bizonnyal az lehetett a dolog. De utálom a papokat és az apácákat is, szóval kire lennék irigy? :D

2021. febr. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
91%
Én református lelkésszel voltam. Jó volt.
2021. febr. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
81%

18

Te mindenkit utálsz aki másként gondolkodik mint te.

Ilyen kijelentést tenni hogy utálom a papokat meg az apácàkat ..... ez mi ha nem megbélyegzés. Az ilyen kirekesztő emberek teszik tönkre a világot.

2021. febr. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
92%
A kérdés is nyilván nem cukkolásra született.
2021. febr. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
94%
#20 nem utálok mindenkit. Ez is egy megbélyegzés a te gondolkodásmódoddal, hisz ismeret nélkül kijelented hogy "mindenkit" utálok. De csak a képmutató papokat és apácákat. Mindenki utál valamit. Valaki a spenótot, valaki a gombát. Én ezt. Kijelentést pedig bárki tehet a saját ízlésével kapcsolatban. Ehhez neked nincs beleszólásod.
2021. febr. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!