Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kinek volt már kalandja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek volt már kalandja katolikus pappal?

Figyelt kérdés
Nem gyerekkori molesztálásra gondolok, hanem kölcsönös beleegyezésen alapuló szexuális viszonyra.

2021. febr. 3. 14:56
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
43%
Nekem nem volt, utálom a papokat pont ezért mert képmutatók, de láttam már hogy az apácák lakhelyére megy egyedül és puszival üdvözölte őt még az ajtóban mert azt hitte nincs ott senki. Le is fotóztam és meg is vártam mert pont nem volt semmi dolgom. 3 cigi és egy kisebb séta után ki is jött eléggé "elégedett" fejjel. Szerintem ott szex volt
2021. febr. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
62%
Nekem lett volna de ragaszkodott hozzá, hogy megszenteljen mielőtt történik valami, én meg ilyen hülyeségben nem voltam benne.
2021. febr. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
#2-es: te jó ég (stílusosan), sokféle válaszra számítottam, de erre nem :D
2021. febr. 3. 15:04
 4/27 anonim ***** válasza:
53%
igen, nagyon érzéki volt.
2021. febr. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
26%

Milyen toleráns és elfogadó ez a buz i tàrsadalom. Gratulàlok nektek. Es még ti pofáztok elfogadásról.

A kettes: hazug vagy.

2021. febr. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
84%
Rendszeresen szoktam az atyával lenni. De ezt ő sem nagyon titkolja, hogy ilyen a beállítottsága. Pedig eléggé kisváros, de elfogadják így. Sokat is tesz, hogy a homokhátság fejlődjön a hívei körében.
2021. febr. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
84%

Nem értem a felháborodást

Mi kis falunkban kész megnyugvás volt a meleg katolikus pap, 2alkolista és 1pedofil után.

2021. febr. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
89%
Nem vállalnám, már csak a vallás tisztele miatt sem. Hívő vagy sem de azért a pap az már nem a kaland kategória.
2021. febr. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
57%

1-es, 2-es válaszolók!

Meséljetek még! Ugye, magatok sem hiszitek el a hazugságaitokat?


Kérdező!

Csak a katolikus papok érdekelnek? Vagy azok nem papok?

Vagy azoknak mindent szabad, mint a libernyákoknak?

Mondom ezt, mint meleg...

2021. febr. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
76%

9-es!!


Első válaszoló vagyok, miért találtam volna ki?? Gondolkodj mielőtt hülyeségekkel traktálsz minket

2021. febr. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!