Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tini fiúként milyen korosztály...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini fiúként milyen korosztályú férfiakat kéne keresgélnem, hogy megkapjam az igazi daddy élményt? Szerintetek hol van értelme keresgélni?

Figyelt kérdés

2021. febr. 2. 17:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
95%
Én undorodnék magamtól, ha egy fiatal srác nem szerelemből vagy haverságból, hanem pénzért lenne velem. Ez már a legalja szint. Nincs lejjebb.
2021. márc. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
81%

Ezt en is szeretnem tudni

Tini fiú

2021. márc. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
76%

12-es!

Sajnálom, hogy lepontoztak! Nem is értem, hogy ez másoknak miért fáj?

2021. márc. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
13 En ugy ertem hogy kb milyen korosztályuval kéne ismerkednem aki egy normalis nekem tetszo kedves srac. Es megertjuk egymast
2021. márc. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
79%

Csak szerintem keveritek össze a daddy és a sugardaddy fogalmát? Az én olvasatomban a kérdés abszolút nem irányult az anyagiakra, pusztán egy erősebb testalkatú, idősebb, védelmező szerepű aktív férfit keres a kérdező.


Korosztályban szerintem 25 felett érdemes keresgélni, ott már van egyfajta érettség az emberben, de ez személyfüggő, valaki 30 felett sem lesz jó daddy. :D

Én alapvetően nem a kort nézném, hanem azt hogy hogyan kommunikál és milyen a kisugárzása a partnernek. Ezek alapján lehet sejteni hogy ki az aki meg tudja adni neked amire szükséged van.


A hol keress kérdésre nem igazán tudok választ adni, nagyon sok platform van meleg témában, de ilyesmire szakosodott még nem jött velem szembe, kivéve a punch.hu-t, de az ugye sugardaddy kereső/találó. Interneten tényleg ott van az összes közösségi média, a grindr, a planetromeo, stb. Élőben meg nem ismerkedtem még, szóval abban nem tudok tanácsot adni.

2021. márc. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
86%

Én azt vettem észre,hogy a legtöbb tinédzser korú srác nem igazán tudja,mit akar.

Én Planetromeon vagyok fent és már volt szerencsém beszélgetni hozzám hasonló karizmatikus,határozott,védelmezőbb típusú intelligens srácokkal,25 év alatt. (Én is 22 vagyok.)

És mily meglepő,a tinédzserek valahogyan 30 alá nem igazán mernek menni,még akkor sem,ha minden meg van az adott partnerben.

És ez kicsikét nekem azért fura,mert hát egy 17 éves srác gondolkodásban,meg úgy a mindennapi rutinjában egy 22-25 éves srác sokkal közelebb áll és sokkal több a közös dolog,mint pl egy 40+-os férfi esetében.

No mindegy.


Hajrá mindenkinek,személy szerint örülnék neki,ha megismerkednék egy a kérdezőhöz hasonló sráccal,node a remény hal meg utoljára! (:


/22/

2021. ápr. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
40...50
2021. jún. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!