Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért lepődött meg ez az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lepődött meg ez az öreg, kövér bácsi azon, hogy nincs időm vele találkozni, mert majdnem minden nap lefekszek valakivel?

Figyelt kérdés

Rámírt planetromeon egy öreg kövér bácsi, hogy szexelnék-e vele. Válaszoltam, hogy igen. Majd kérdezte, hogy mikor érnék rá. Mondtam, hogy leghamarabb két hét múlva, mert dolgoznom is kell, illetve van előtte még 5 jelentkező.


Természetesen csak kitaláltam ezt a kifogást. Arra próbáltam rávezetni, hogy ha minden hozzá hasonló férfival lefeküdnék, akkor naponta kéne valakivel szexelnem. De szerintem nem vette a lapot.


Szóval mi abban a meglepő, hogy ha egy öreg, kövér bácsival belemegyek a szexbe, akkor az összes többivel is?


2021. jan. 31. 22:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem meglepő, mindenki azzal szexel, meg annyival, amennyivel akar.
2021. jan. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Miért nem írsz neki egy egyszerű nemet? Nem hinném, hogy venni fogja a lapot. Egy fiatal, csinos lányra fog várni egy ilyen pasi.
2021. jan. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem szólóval, annyival kiegészítve hogy ez egy meleg kategóriában feltett kérdés volt szóval a csinos lányt cseréljük ki helyes fiúra. :)

Tényleg teljesen felesleges másokkal játszani, ennél még a ghosting is egy kíméletesebb műfaj pedig annak sem vagyok pártolója.

2021. febr. 1. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%

Ebből is látszik, az ilyen öreg, kövér bácsikáknak mennyi tartásuk van, hogy egy ilyen ócska k...ra várnak, mint előjegyzésre ...


Ha öreg kövér bácsika leszek, akkor sem kellenél, még egy italt sem innék meg veled.

2021. febr. 1. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%

Kérdésednek amennyi értelme van annyival lehet válaszolni.

Egy férfivel lefekszel, akkor az összes többivel is.

2021. febr. 1. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%

Én azt vettem észre, hogy az idősebbek ilyenek. Tisztelet a kivételnek, tényleg. Amíg fent voltam társkeresőkön, csak idősebbek írtak, akik még csak nem is néztek ki jól. De ezzel nem is lenne számomra gond, megírom, hogy nem, köszönöm, kapcsolatot keresek, nem érdekel az anyagi támogatás. Erre tovább próbálkoznak erőszakosábban. A legjellemzöbb, hogy küld a péniszéről egy fotót. (Talán azt gondolhatja, hogy látok egy faszt és meggondolom magamat 😂)

Ez után már le szoktam tiltani őket. Mert akit nem, az még hónapokkal később is képes újra írni. Szerintem ez tök gáz. Főleg a fotós része. Fiatal vagyok, ha akarok valakivel alkalmizni, egyből találnék olyat, aki tetszene nekem. Csak én nen szeretem az alkalmikat, sem az időseket.

Szóval ha ezt egy olyan is olvassa, aki ilyeneket szokott csinálni, kérlek ne! 😂 Ezzel csak magatokat írjátok le. Akinek nem inge, ne vegye magára.

18f

2021. febr. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%

én nem értem, ha nem akarsz vele szexelni, akkor miért nem írod csak meg, hogy bocs, nem.

Ha meg igen, akkor miért így?

2021. febr. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%
2021. febr. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
87%

"Ebből is látszik, az ilyen öreg, kövér bácsikáknak mennyi tartásuk van, hogy egy ilyen ócska k...ra várnak, mint előjegyzésre ..."

Bárcsak nekem is 2 hetet kellett volna várnom az MRI vizsgálatra.

Az egészségügyben hosszabb a városlista :D :D

2021. febr. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!