Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Valamit rosszul csináltam? 19/f

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valamit rosszul csináltam? 19/f

Figyelt kérdés
Van egy partnerem, akivel csak szexelni járunk össze, és utána mindig nálam alaszik. Tehát nem párkapcsolat, csak valami lazább. Ma is átjött, de mikor már majdnem elment, ráfolyt a hasára egy kevés "kakis síkosító" és elég kellemetlen szag lett a szobában. Mondtam neki, hogy ne folytassuk, hanem kiverem neki. Azt mondta, hogy hagyjuk és nem gáz. Elszívtunk egy cigit és azt mondta, hogy mennie kell haza tanulni, azóta nem válaszol a hívásaimra és az üzeneteimre. Innentől ne is számítsak már semmire, vagy tényleg csak tanul? Pedig már számtalanszor lefeküdtem vele, de ilyen még soha nem történt, mindig normálisan ki tudtam mosni magam. Valakivel történt már hasonló, és ha igen, zavarta a partnereteket?

2020. dec. 8. 21:19
1 2
 11/16 everlight ***** válasza:
94%
Túl lehet lenni rajta,kínos szitu,de az élet tele van kínos helyzetekkel
2020. dec. 9. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
79%

Hagyj neki időt, hogy kiheverje.

"azóta nem válaszol a hívásaimra és az üzeneteimre" - természetesen ez meg szándékos, ne kombinálj mögé semmit, egyszerűen le se szar. Mármint na. Majd talán később keresni fog.

2020. dec. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
67%

Pedig ez mindíg benne van a pakliban.

Ne keresd szerintem hagyd,

Nem valószínű hogy fog még jönni, csak ha nem talál mást,

Nem a te hibád ő túl kényes.

2020. dec. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszadó mondata mérhetetlenül undorító, ne is figyelj rá. Ez bárkivel megeshet, tapasztalattól függetlenül is, ne érezd magad rosszul emiatt. Ha ő ennyi miatt képes eldobni téged akkor nem is ér annyit az egész!
2020. dec. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Aktív vagyok.

Én azon a véleményen vagyok, hogy akármennyire is élvezetes, és jó az anális szex, de biológia szempontból az nem arra való. Tehát én mindig számolok azzal, hogy előfordulhatnak balesetek. Ami nálam elő is fordult. Nem kellemes, de ha számol vele az ember, akkor az ilyenen könnyen tovább lehet lépni.


Én egyszer csináltam ezt egy pasival. Ott nekem az volt a problémám, hogy nem volt őszinte. Tulajdonképpen nem mosta ki magát, amit persze nem vallott be, de amikor tövig sz*ros lettem, és ahogy kihúztam még potyogott ki belőle a "datolya", és utána még nyomott is egy "csíkot" az ágyra. Na az tényleg gyomorforgató volt. Szerencsére óvszer volt rajtam, így papírtörlőkendővel gyors megragadtam a szerszámom, és lehúztam az óvszert, így én nem lettem olyan.


33/F

2020. dec. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
78%
Az hogy nem válaszol, stb az ŐT minősiti. Ha ennyire jellemtelen akkor csak örülj neki, hogy ilyen hamar kiderült és nem akkor mikor már többet tud, stb. Ez az én véleményem. Sajnos a korrektség, az egyenes válaszok, stb nem jellemzőek. Főleg így gáz, hogy régebben ismered... Én nem tennék ilyet az fix.
2020. dec. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!