Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináltam rosszul hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináltam rosszul hogy 28évesen még szüz vagyok?

Figyelt kérdés
nem mondhatom magam csunya sracnak de valami rosszul alakult eddig
2019. dec. 16. 14:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Azt, hogy nem dugtál.
2019. dec. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Nem csináltál semmit, tehát rosszul se csináltad.
2019. dec. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
A 2. kimondta a lényeget. Ha nem próbálkozol, nincs eredmény se.
2019. dec. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%

Hogyan próbálkoztál eddig? Ha sehogy akkor ezért!

Ha látszik rajtad hogy önbizalomhiányos, gátlásos vagy akkor nem leszel nyerő a nőknek.

2019. dec. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
A kapcsolatteremtést.
2019. dec. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
21%
Nem születtél jóképű macsó férfinak.
2019. dec. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
23%
Nem vagy kigyúra, nem vagy gazdag, helyem sem, nagypofájú sem és kicsi a fszod is.
2019. dec. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%

Valószínű piedesztálra emeled a puncit, az igaz szerelmet keresed, túl félénken közelítesz a lányokhoz és/vagy túl magasak az igényeid. Ha nem vagy csúnya, és odamész egy olyan lányhoz, akivel kb. egy szinten vagytok kinézetileg, és megkérdezed tőle, hogy lenne-e kedve randizni veled, akkor valószínűleg nem fog nemet mondani (ha nincs senkije éppen).


Ha nem kezdeményezel kitartóan, akkor nem lesz senkid. Lány nem fog felszedni, az a te feladatod.

2019. dec. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
67%

"...odamész egy olyan lányhoz, akivel kb. egy szinten vagytok kinézetileg, és megkérdezed tőle, hogy lenne-e kedve randizni veled, akkor valószínűleg nem fog nemet mondani (ha nincs senkije éppen)."

Ja, mert így működik a valóság. Egy vadidegen lány nyilván elmegy randizni egy szintén idegen emberrel.

2019. dec. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%

Menj el néhányszor prostihoz hogy elmúljon ez a 28 évesen szűz vagyok görcs. Talán utána könnyebb lesz.

Csak ne jöjjön helyette a hogyan mondjam el a lánynak, hogy prostihoz jártam görcs. Mert akkor hagyd a fenébe az egészet.

2019. dec. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!