Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ennyire rosszul csináltam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire rosszul csináltam neki, hogy elkezdett lankadninvagy mi lehetett a baj?

Figyelt kérdés
Első alkalom lett volna a barátommal. Nagyon fel voltunk izgulva, fel volt állva neki. Ahogy bekaptam és elkezdtem csinálni lankadt lefele. Az egésztől elment a kedvem olyan rosszul esett. Ennyire béna vagyok? Én 19 a srác 20.
2020. szept. 21. 09:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
lehet ő is nagyon izgult, vagy más volt a gond, beszélj vele
2020. szept. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ideges lehetett. Még a rossz szopásra is felizgulnak a pasik, de a stressz alá tudja ásni a dolgokat. Legyél vele nagyon kedves, megértő, oldódni fog!
2020. szept. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül vagy béna, az első alkalom valakivel sokaknál stresszhelyzet, főleg olyannal, akivel komolyan kapcsolatot szeretne az ember. Barátnőmmel nekünk sem jött össze elsőre, aztán megbeszéltük a dolgot, azóta is nagyon boldogok vagyunk, lassan 3 éve együtt. Próbálkozzatok és minden jó lesz :)
2020. szept. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ideges volt, túlzottan aggódott például, hogy nehogy hamar eldurranjon, mert biztos nagyon ügyes voltál! Szerintem mindkettőtöknek kicsi még az önbizalma, annyi az egész, hogy türelmesen össze kell szokni, miközben felfedezitek egymás testét, és a sajátotokat is jobban megismeritek.
2020. szept. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem aggódni kell, hanem megbeszélni és gyakorolni.

Hidd el sokan így járnak az elején. Nyugi!!

2020. szept. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"Még a rossz szopásra is felizgulnak a pasik, de a stressz alá tudja ásni a dolgokat."

hát akkor legyen egy ellenpélda: én semmilyen szopásra nem izgulok fel, nem is nagyon szoktuk forszírozni

nincs pedig problémám sem a szexuális vággyal, sem a teljesítőképességgel, csak nekem valahogy nem izgató, maximum csak kellemes, mint egy vállmasszázs

2020. szept. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
12%

Impotens balfék.

Keress egy normális faszit.

2020. szept. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!