Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Valamit rosszul csináltam? 19/f

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valamit rosszul csináltam? 19/f

Figyelt kérdés
Van egy partnerem, akivel csak szexelni járunk össze, és utána mindig nálam alaszik. Tehát nem párkapcsolat, csak valami lazább. Ma is átjött, de mikor már majdnem elment, ráfolyt a hasára egy kevés "kakis síkosító" és elég kellemetlen szag lett a szobában. Mondtam neki, hogy ne folytassuk, hanem kiverem neki. Azt mondta, hogy hagyjuk és nem gáz. Elszívtunk egy cigit és azt mondta, hogy mennie kell haza tanulni, azóta nem válaszol a hívásaimra és az üzeneteimre. Innentől ne is számítsak már semmire, vagy tényleg csak tanul? Pedig már számtalanszor lefeküdtem vele, de ilyen még soha nem történt, mindig normálisan ki tudtam mosni magam. Valakivel történt már hasonló, és ha igen, zavarta a partnereteket?

2020. dec. 8. 21:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
17%
Most elhánytam magam.
2020. dec. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 DominikX ***** válasza:
100%

Mivel mosod ki magad?

Én 1x próbáltam úgy játszani ( magam), hogy nem mostam ki magam, hát annak se lett jó vége.

Esetleg a rostdús kaják meg tudnak rajta segíteni, meg a beontes

2020. dec. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
68%
Magyarán szólva leszartad?
2020. dec. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 BB_ ***** válasza:
100%
Nincs semmi gáz. Mindenkinek meg kellene értenie, hogy ha a csokigyárba szeret járni, előfordulhat, hogy kakaós lesz a cerka. Aki emiatt kidob, az jobb is, ha megy.
2020. dec. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
#3 hát ja:/ de azért annyira nem durván. Tényleg csak kevés volt és javában síkosító
2020. dec. 8. 21:53
 6/16 anonim ***** válasza:
92%
Ne rágodj ezen. Hidd el nemsokára keresni fog, és újra szexeltek
2020. dec. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%

Lehet elment tőled a kedve.

Ne bánkódj keress mást.

2020. dec. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
93%
Engem pl a látvány nem zavart volna, viszont nagyon érzékeny vagyok a rossz szagokra. Sajnos akaratlanul is veled azonosítottam volna a erős szar szagot, és nem hinném, hogy megkívánnálak újra.
2020. dec. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

Komolyan, én azt hittem, hogy a homárok összekulázzák magukat popizás közben.

Tudom, beöntés, meg hasonlók, de ha arra nincs mód?

2020. dec. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
14%

#10

Vannak akik szeretik a kakiszexet.

A képzelőerődre bízom a többit. XD

2020. dec. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!