Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Leszbikusnak lenni kevésbé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusnak lenni kevésbé "ciki", mint melegnek?

Figyelt kérdés
Nekem valahogy úgy tűnik, mintha a leszbikusok könnyebben felvállalnák a dolgaikat, mint a melegek, több közös képet tesznek fel magukról, a szórakozóhelyeken is többet fotózzák őket, valóban könnyebb ilyen szempontból a helyzetük, jobban elfogadják őket, mint a meleg pasikat?

2020. szept. 22. 08:16
 1/7 anonim ***** válasza:
11%
a leszbikusok is melegek
2020. szept. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
a leszbikusokat jobbn elfogadja a tarsadalom, mert valamiert a ferfiaknak es a noknek is jobban tetszik, ha 2 no csinalja, mintha 2 ferfi...
2020. szept. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

több a férfi mint a nő a férfinek pedig bejön ha 2 nő van

a nők meg talán azért fogadják el jobban mert szebb látvány számukra

2020. szept. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
98%

Ez ugyanannak a kettős mércének köszönhető, ami ezer másik dologért felel.

Cserébe egy férfi lehet kövérebb, vagy csúnyább és fele annyian se ítélnek el stb.

2020. szept. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%

Igazából annyira nem elfogadóbbak, mert amint a homofób rájön, hogy nem az ő két szép szeméért leszbikusok, akkor ugyanúgy idegállapotba kerül.


"Cserébe egy férfi lehet kövérebb, vagy csúnyább és fele annyian se ítélnek el stb."


Nem tudom. Melegek között aki csúnya, az úgy van kezelve, mintha maga a patás ördög lenne.

Szóval szerintem ez sem általános mindenhol. Addig oké mindenki, míg azt hisszük, hogy belepasszol a természetesen körülöttünk forgó világba. Ha valaki ettől eltér, egy anomália, akkor azt kilövik, mint az Armageddonban a meteort.

2020. szept. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
94%

Meleg vagyok, kB 5éve nyíltan egy kis faluban.

Semmi hátrány nem ért.

Ezeket a dolgokat magadban kell rendezni ott van belül benned aki nem fogad el.

2020. szept. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt én nem mondanám semmi hátrámy nem ért, ezt kéretik egy teljes (nem 40évesen meghalva) leélt élet után kijelenteni... Itt ugyanúgy elhangzanak hazugságok, mint más téren az életben, nem lehet mindent 100%-ra mérget venni...
2020. szept. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!