Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok! Mennyire lenne ciki,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire lenne ciki, ha végre "bókolnék" a szakorvosomnak?

Figyelt kérdés

Ahányszor megyek hozzá, mindíg boldogabb leszek, és ő is mindig vidám, kedves, közvetlen és ráadásul olyan szép... Annyira jól tud esni, mikor azt mondja "drágám", de tudom, hogy csak kedvességből mondja. Már egy ideje járok hozzá, de még egyszer sem mertem megdícsérni, vagy bármi más, mert zavarba jönnék és egyből rájönne, hogy a lányokhoz is vonzódom.

Én 21 vagyok ő 40 feletti.



2018. dec. 10. 00:06
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
Nem kell rögtön a közepébe vágni. Először barátkozz vele, hátha meg tudtok beszélni valami közös programot. Vagy vegyél neki valami apró ajándékot karácsonyra, abban nincs semmi rossz. Amúgy milyen szakorvos? Nem biztos, hogy mindig találsz valami ürügyet, hogy felkeresd. :)
2018. dec. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Fogszabályozó, de közben tanít is másokat, így nem igazán tudom. Minden héten szombaton találkozunk, hogy a fogszabályozómon állítson. Két hét múlva lehet házonkívül találkozunk, mert jön a vizsgaidőszak és már nem fogja tudni ott beállítani, ahol eddig :3 Ez az ajándék dolog pedig jó ötlet.
2018. dec. 10. 00:32
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a fogorvosom jött be :D

Én bókolni nem bókoltam,ellenben ő sokszor dicsért.

Én odáig jutottam rá írtam fb-on,de persze semmi nem lett belőle..

Hosszú a sztori,de arra a következtetésre jutottam orvossal nem túl jó kezdeni :D


Ha érdekel a sztori szívesen leírom neked privibe


26/L

2018. dec. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is arra jutottam, hogy orvossal kezdeni nem a legjobb. Egy leszbikus kapcsolatért nemigen áldozza fel az állását, életét, hírnevét. Hajlamosak vagyunk belelátni dolgokat. A dokimmal elég közeli lett a kapcsolatunk, de mindig csak én szenvedtem. Ha meg is mozgatta a fantáziáját a dolog, nem annyira, hogy bármi is legyen ebből. Akkor elmondtam neki, hogy én többet érzek, de csak játszadozott. Pár év után elengedtem a dolgot és ma már kapcsolatban vagyok. Engedd el inkább!
2018. dec. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Örülnék, ha könnyen elengedhetném, de alig várom, hogy szombat legyen... Nem telik el úgy nap, hogy ne jutna eszembe :( Furcsák ezek az érzések...
2018. dec. 11. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!