Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Volt már olyan, hogy melegként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy melegként megismertél olyan valakit véletlenszerűen, aki szintén meleg? Hogyan jöttél rá, és hogyan hoztad fel a témát neki, mi lett a vége?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, akit nem társkeresőről, melegbárban és hasonló egyértelmű esetben ismertél meg, hanem rájöttél valahogyan (koncert, bár, suli, bulik, stb). Volt ilyen? Én például még gimiben lettem jóban egy sráccal, és bár hosszú idő után, de elmondtuk egymásnak, azt hiszem én elsőnek, és ő utánam hogy szintén meleg. Bár nem lett semmi belőle, mert egyikünk sem jött be a másiknak, csak kizárólag haverok voltunk. Illetve egyszer egy ilyen házibuli szerűség volt, ahol nagyon nézegettük egymást egy idősebb sráccal. A WC-ben kapott el, mindketten eléggé piásak voltunk, és rámkérdett, hogy nem-e lennék benne orálban, vagy akár több is az emeleten. Leszoptam, és ő is engem, de mivel kerültük a feltűnést, lebeszéltük, hogy inkább valamelyikünknél folytassuk egy másik alkalommal. Eléggé kerülte a tekintetemet másnap, és olyan fura volt velem, így nem kerestem, ő sem engem, sajnos azóta se hallottam felőle... Bármilyen hasonló ismerkedős meleg sztorit szívesen olvasgatnék.

2020. jún. 18. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha a nudista strand is belefér, akkor igen.

Tavaly megismerkedtem egy pasassal a nudista hetero részén, beszélgettünk jó sokat, de mindig csak a csajokról volt szó, őket is nézte a strandon.

Idén is összefutottunk ugyanott, bár éreztem, hogy minimum biszex, de nem mertem nyomulni, ő sem tudta rólam. Idén viszont már ő kezdett puhatolózni. Felállt a cerkám, észrevettem, hogy fél szemmel lesi, az övé is állt.

Egy idő múlva egy olyan témát hozott fel, hogy elvolt valahol sátrazni, és arra ébredt, hogy egy pár sz-pta a farkát. (Értitek a célzást)

Rákérdeztem, hogy nem zavarta, hogy pasi is csinálja neki?

Erre ő: Mit csinált volna? Kanos volt.

Láttam, hogy más srácok szerszámát is nézi, ekkora kicsit merészebb lettem, mondtam neki, hogy sétáljunk körbe, megtörtént félreeső helyre mentünk, mondtam, hogy én nemsokára megyek, de előtte kiverem a farkam. Kiverjük együtt?

Ekkora jött az amikor megfogta az enyémet, én pedig már az övével játszottam :)


De amúgy több szitu is volt, hogy megéreztem másról, például: Bicikliúton egy srácról éreztem, egymásra néztünk, majd köszönt is hangosan, hogy Szia!

Én pedig mögém néztem, hátha a mögöttem lévőnek köszönt, de nem volt ott senki.

De ebből több nem lett.

Meg lehet érezni, ha ugyanarra a kapura játszik valaki, még akkor is ha adott esetben az illető nem jön be neked.

2020. jún. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak egy rövid sztorim van.

Egyik volt kollégámmal mindig sokat jártunk kávézni munkában. Persze ilyenkor 3-an 4-en összejöttünk arra az 5 percre.

Na ez a bizonyos kollégám, hát eleve ilyen szűk nadrágban járt mindig, és nagy kivágott nyakú polóban, vidám színekben. Állandóan a telefont nyomta.

Én akkoriban regisztráltam planetromeo-ra.

Majd egy szokásos kávézás alkalmával halluttunk egy értesítés hangot, ami nekem gyanúsan ismerős volt a romeo miatt. 🤔

Majd néha néha odapillantottam a telefonjára és láttam, hogy azt az oldalt használja ő is. A tipikus kék oldal..

Ekkor összeállt a kép hogy biztosan meleg. Előtte is gyanús volt nem csak nekem, hanem a többieknek is, de ugye volt a "barátnője". (csak közösen béreltek egy lakást).

Idővel egy házibulin végülis nem tudom már, hogy hogyan, de elmondtuk egymásnak, hogy mi a helyzet. Nevettünk, hogy mindvégig nem tudtuk egymásról az elmúlt 2-3 évben.

Aztán ennyi, nem voltunk/vagyunk egymás esetei, mindenki éli azóta is az életét,persze más más városban mert azóta elköltöztünk mindketten onnan jópár éve.


29f

2020. jún. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az egyik kollégám volt meleg. Jóba voltunk, sokat beszéltünk melóban és azon kívül is aztán amikor külföldre ment dolgozni akkor elmondta, hogy hát meleg, és ez is benne volt a külföldre költözősben. Aztán idővel visszajött Magyarországra. Tartjuk a a kapcsolatot, de nem volt köztünk soha semmi. Barátok vagyunk.
2020. jún. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Gimiben több srácról is hamarabb tudtam, hogy melegek, minthogy akár fel is vállalták volna. Elég volt a járásukat, a mozgásukat nézni. Aztán nem volt kérdés, miután felvállalták nyíltan. Sajnos egyikkel se lett semmi, mindkettő igazi gyökér lett.


Hobbimnak köszönhetően is ismertem meg meleg srácokat, először csak a hobbi volt a téma, aztán szép lassan, miután jobban megismertük egymást, előkerültek egyéb dolgok is. Volt, akivel összejött ez-az, másokkal semmi.


De munkatársaimról is megtudtam. Közülük is volt, akivel összejött ez-az, másokkal semmi.

2020. jún. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Vonat fülkéjében egy barát(nőm)mel és egy régi ismrőssel beszélgettünk, amikor beült a srác. Először csak elkezdte forgatni a szemét, miközben hallgatta a beszélgetésünket, majd a barát(nőm) közreműködésével ő is bekapcsolódott a beszélgetésbe, eközben kapott tőle egy insta fiók nevet, amin keresztül megtalált. Mindkettőnknek lejött, hogy egy csapatban játszunk. Ezután szokásos instakép likeolgatás oda-vissza, végül összejöttünk. Kár volt, az meg pláne hogy ő volt az első, de hát tanultam belőle és ez a lényeg :D.
2020. jún. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!