Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi zavar titeket a meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi zavar titeket a meleg társkeresőzésben?

Figyelt kérdés

Ilyenekre gondolok:


- Köszönés nélkül, dob a farkáról egy képet.

-Kiírja hogy az IQ és az EQ fontos, de arra képtelen a nagy intelligenciájával, hogy nemleges választ visszaírjon.

-Szexet keres, de intimképcsere után eltűnik, csak otthoni recska kell neki. Miért nem tisztázza az elején ezt?

-Ha Budapesten él akivel ismerkedem, akkor mindig a vidéki utazzon, ő nem tenne semmit a kapcsolatért. (Tisztelet a kivételnek!)

-Arcképért könyörögni kell.

-Csak a poppers és chem szex, a normál élvezet már nem menő. Kérdem én, hogy akkor ha erre is ráun, akkor mivel fogja feldobni a szexet később? Na meg ha jó a partner akkor miért is kell ez?

-Tisztelet hiánya egymás iránt.

-Tinderen ha komolyat keres, akkor pár üzenet után bontja a machet szó nélkül.


Kit mi zavar? Ebben benne vannak amik engem, és olvasgatás és hallomás után mások gondjai is. Bővülhet a lista.



2020. jún. 18. 05:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Vegyesek a tapasztalataim. Te a negatív tapasztalatokra kérdeztél:


-Leírom, hogy komoly kapcsolat. Erre írnak, hogy szex érdekelne-e. Amivel semmi probléma nem lenne, ha nem írnám le egyértelműen, hogy komoly kapcsolatot keresek, nem fogok rögtön pucsítani.


-Sekélyesség. Visszautalnék: nem fogok rögtön pucsítani, és én sem várom el senkitől, hogy első találkozás alkalmával rakják be nekem a lompost.


-Időhúzás: az én időm is értékes, meg a partnerjelöltemé is. Ha én nem játszom senki idejével, akkor elvárom, hogy az enyémmel se játsszanak, ha nem jövök be, azzal semmi probléma nincs, szóljanak és lekopok.


Meg... Lehet, hogy én vagyok még naiv fiatal. Én igenis szeretném a másikat megismerni azokon a nyomorult randikon. Ha volt egy s**r napja, akkor mért kell úgy tenni, mintha jókedve lenne? Nem fogom kevésbé kedvelni, mert rossz kedve van, az élet része ez is. Százszor jobban tisztelem azt az embert, aki ki meri mondani, hogy adott esetben igen, randin is hullafáradt, és csak inna egy kávét. Tudom, mi az a fáradtság, és mért kínozza szerencsétlen magát, hogy ne lehessen látni?? Annyival őszintébb és tisztább egy nyugis, csendesebb kávézás ilyenkor, mint egy bájvigyorgós színjáték... És szebb is. Nem egy elvárás akarok lenni. Nekem is mindig tescós szatyrok vannak a szemem alatt, gyakran bevéreznek a szemeim az alváshiánytól; és akkor mi van?


Azt szeretném, ha egy őszintén, tisztán kommunikáló embert találnék végre, akinek nem egy elvárás vagyok, aki maga sem egy elvárás.


19/passzív

2020. jún. 18. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

Leginkább az zavar, ami a szó jelentése.

"Társ" kereső....ez nálam nem szexpartner,nem alkalmi, hanem valami jóval több, olyan,ami meghatározó egy ember életében.Illetve lehetne, ha eljutna odáig.

Közönséges húspiac,köszönhető a melegek évszázados promiszkuitásának,hűtlenségének és percről percre változó igényeinek.

Nem is lehet csodálkozni azon, mennyi lelkileg fásult és kiégett ember van közöttuk.

Nekem négy párkapcsolatom volt, ebből kettőt az élet hozott, kettőt pedig a Planetromeo. Utóbbiból az egyik pénzlehúzós,magát eltartatni akaró nagyon jól színészkedő srác volt. Hamar észrevettem ezt,szerencsére és kiraktam.

A másik egy igazi,szép kapcsolatnak induló,több éves egyuttéléses viszony volt,de abba is belerondított a meleg - ösztön.Elhagyott, arra hivatkozva,hogy a szívnek nem lehet parancsolni. Két hónap múlva sírva jött volna vissza, mert Mr.Tökéletes Szuperpasi szemét és undorító volt vele.

Nem fogadtam vissza.


Azóta,kb két éve nem társkeresőzöm.

2020. jún. 18. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Mikor ki is írom, illetve az illetőnek is leírom, hogy kezdővel nem ismerkedem, annál jobban elkezd nyomulni
2020. jún. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%

Amikor kiirom a korhatart, de ettol fuggetlrnul csak oregek nyomulnak ram, fiatal letemre. Ertem itt arra, hogy kiirom, hogy 21 eves korig keresek fiukat, nagyon maximum 25. Es ramir egy 60as, hogy lenne e kedvem vele csinalni ezt-azt, akar anyagi tamogatassal. (A profilomba ki van irva, hogy kizarolag kapcsolatot keresek)

Ettol fuggetlenul csak az ilyenek irnak ram, es ha mar nagyon elegem van, akkor odadobok egy csiposebb valaszt, pl: "Vegye fel a szemuveget, es olvassa el a korhatart, Papa"

Ez utan pedig en vagyok a tiszteletlen fasz, hogy nemtudok egy ajanlatot szepen elutasitani 😂

De 90%ban csak ilyenek talalnak meg.

2020. jún. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
57%

Pontosan le van írva mit keresek (passzív vagyok, csak a környékről, stb.). Erre rám ír az ország másik végéről, a profilja szerint ő is passzív, annyit, hogy : "Szia". Mégis mire gondolt?


Mondjuk arcékepet én sem küldök, de nem is kérek. Bi vagyok, nem független. Szerintem, ha a közös vágyakat letisztáztuk, akkor egy találkozó, megnézzük egymást és ha oké, akkor hazasétálunk és folytatás. A kép amúgy is csalóka lehet.

2020. jún. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hat az, hogy mindenki egybol szobara menne, pedig en szeretnek megismerni valakit ugy igazan..de egy jo barati kapcsolatnak nagyon tudnek peldaul orulni de eselytelenek nyugalma...es nem, nem rugaszkodtam el, nem vagyok felsobbrendu, nem erzem magam kivetelesnek, de egyszeruen azt erzem, hogy minden lehetetlen...
2020. jún. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!