Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok voltatok, erőszak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok voltatok, erőszakos partnerel? Sajnos én voltam többi lent!

Figyelt kérdés
Beszéltem egy velem egykorú, sráccal 19 volt ő is. Nagyon szép srác volt, sportos és adott magára. Megbeszéltük hogy kielégitjük egymás orálisan. Kedvesnek tűnt meg minden. Kérdezte hogy gond lenne e ha kicsit kikötözne, mig leszopom, mert hogy ő jobban élvezi így. Én sajnos belementem. Ki lettem kötözve szószerint teljesen. Kezeim, lábaim stb. És elkezdtem szopni, de ő ezt kihasználva elég rendesen mélytorokra nyomta mindig egy jó ideig. Majd leragasztotta a szemeimet. És tovább szopatott, csakhogy miután levette a közést akkor láttam hogy már 3-an állnak előttem és mindegyik megszopatott. Aztán elkezdtek dugni és szopatni egyszerre felváltva És ez ment vagy 2 órán keresztül az egész. Szinte már sirtam a végefele. Ezek után félek mással találkozni. 😕 Veletek volt hasonló? Túl tettetek rajta?

2020. jún. 15. 00:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
Kérdező, elfelejtetted a végére írni, hogy: 'Aztán felébredtem.'
2020. jún. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%
Ezt melyik pizsidben álmodtad? 😄
2020. jún. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
37%
Én 19 évesen azt se tudtam, hogy van olyan, hogy homoszexualitás. Igaz, az nem ebben a században volt. Egyet mondhatok: ha valaki vízbe ugrik, ne sírjon, hogy vizes lett. Nem mindenki fekszik össze fél órája megismert fazonokkal három félmondat után, ha igen, vállalja a következményeket...
2020. jún. 15. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%

Ezért van az, hogy az erőszak áldozatai nem mernek beszélni, mert

1) Ő a hibás, miért ment bele

2) nem hisznek neki, mert biztos álmodta, meg hisztéria...

Ez annyira gáz. Csak mondom.


Volt már hasonló téma:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__homoszexualitas_..


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__homoszexualitas_..


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__homoszexualitas_..


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__homoszexualitas_..


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__homoszexualitas_..

2020. jún. 15. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%

Azok amiket linkeltél teljesen mások. Ez amit leírt fantázia. Szinte látom magam előtt ahogy veri a többi valós storyra.

Akivel ilyen történt teljesen máshogy ír róla. Nézd csak meg amiket linkeltél. A hangnem, a stílus, stb. Plusz te látsz akár 1 mondatot is arról, hogy próbált szabadulni, stb? NEM!

A kérdése is a végén, hogy veletek történt-e hasonló. Olvasd el a többi valós áldozat nem erre kíváncsi. Hanem arra hogy legyen túl rajta. Persze ezt is írta, de érted. Illetve kérdésbe egyik se írta így le. Részletesen. Max kérdésre. De ő ezzel kezdi és minden részletre kiterjedően. Tanultam pszichológiát. A leírás kamu gyanus. És ha átgondolod amiket írtam máris látni fogsz benne igazságot. És mondom elég csak a te linkeiden olvasható leírásokat és hangnemet figyelned és ezt.

2020. jún. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem simán lehet igaz. Lehet így dolgozza fel.
2020. jún. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem igaz és lehet hogy valamilyen szinten tetszett neki.
2020. jún. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Írtam is egy szóval hogy irjatok nekem le sztorikat? NEM

Nem vagyok kiváncsi más sztorijára, hanem arra, hogy volt e valakinek, hasonló esete és ha igen túl tudott rajta tenni, hogy újra mert találkozni srácokkal.😕

Aki pedig azért jött ide hogy ideírja hogy ezekre a sztorikra verem, akkor annak mondom hogy ne magatokból induljatok ki. És ha nem tudotk érdemleges választ adni kérdésemre lépjetek túl rajta. Köszönöm🤔🙂

És köszi aki netán mellettem áll.

2020. jún. 15. 12:24
 9/13 anonim ***** válasza:
75%

Igazán sajnálom, hogy ez történt veled, ez szörnyű!

Csak remélni lehet, hogy nem marad utána PTSD-d.

Már nem találtam meg azt a linket itt, ahol egy fiú azon tépelődik, hogy találkozna egy pasival, de hagyja-e, hogy kikötözze.

Nos, a legtöbben azt tanácsolták, hogy inkább ne.

Ez a kikötözés bizalmi dolog, és még BDSM-ben is rizikós, ha ismeretlen a partner.

Férfiakat is érhet erőszak - mindkét nem által -, mert az tévhit, hogy egy férfit lehetetlen megerőszakolni.

Egyszer azt is olvastam itt, hogy egy ismerős férfi erőszakolta meg a 15 éves fiát, de nem tudja rábizonyítani, és terápiára kell vinnie a fiút.

Vannak terapeuták, akik foglalkoznak a nemi erőszak áldozataival mindkét nemből. Lehet, hogy neked is valami hasonlóra lenne szükséged.

2020. jún. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat🙂 Hát remélem túl teszek rajta idővel de tartok attól nyilván hogy nehogy kifogjak mégegy ilyen srácot.😕 Emiatt most egyenlőre nem is akarok talizni srácokkal. Adok kis időt magamnak.
2020. jún. 15. 13:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!