Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Akikkel erőszakosak voltak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akikkel erőszakosak voltak szex közben (akaratuk ellenére) vagy akiket megerőszakoltak, ti mennyi idő után és hogyan tettétek túl magatokat a dolgon?

Figyelt kérdés
Illetve mennyi idő után kívántátok meg a szexet és mennyi idő elteltével volt is szex újra más pasikkal?
2020. máj. 6. 14:37
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Egyénfüggő, attól függ mennyire erős a trauma. Van aki viszonylag gyorsan túlteszi magát rajta, mást egész életében kísérteni fog. Utóbbira azt mondom érdemes szakembert (pszichológust) felkeresni aki segít megküzdeni a démonaival hogy mielőbb teljes életet élhessen az ember.

A nagyon mély traumának akkor sem megy egyik pillanatról a másikra a feldolgozása, de sokkal gyorsabb mint egyedül.

2020. máj. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Illetve még az érdekelne, hogy ez hogyan hatott az esetleges párkapcsolat keresésetekre. Mennyire nehezen bíztok meg a pasikban?
2020. máj. 6. 14:46
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A pàrom segített. De nem àllítanàm,hogy túlvagyok rajta
2020. máj. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én egyáltalán nem tudtam túl tenni magam rajta,pedig már Kb. 10 év eltelt azóta...

Nem is kivánom azóta a szexet és semmit ami vele járna. Nem is érdekel igazából semmi ilyesmi.

2020. máj. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Csak orális erőszak volt. Márha ez az. Megbeszéltük, hogy nincs mélytorok, se szájbaélvezés. Mélytorkozott mikor jött az elélvezés és a számba. Azóta se szopok le senkit. Életem első élménye volt amúgy. De amúgy nem hatott rám másban.
2020. máj. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%

Én viszonylag könnyen túl tettem magam rajta. Pár napig szégyelltem magam meg mérges voltam magamra (hogy minek kellett találkozni vele). Nem is igazán erőszaknak éltem meg, hanem inkább egy elhibázott lépésnek a részemről. Később, egy másik emberrel való beszélgetés során realizáltam egyáltalán, hogy igen, ez az volt. (Előtte ez eszembe se jutott, valamiért én hajlamos vagyok inkább magamat hibáztatni.)

Nem érzem, hogy bármire kihatott volna, max. tudat alatt.

De szerintem én vagyok a szerencsés kivétel, és az enyém nem is volt olyan durva sztori.

2020. máj. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
93%
Hasonlóan vagyok, mint az utolsó válaszoló. Nem igazán realizáltam, hogy erőszak történik, sőt igazából most sem tudom eldönteni az volt-e.. Magamat hibáztatom leginkább, mert részeg voltam és tudom, hogy józanon sosem egyeztem volna bele, sőt részegen is nemet mondtam, amit ő igennek vett és közben is kértem, hogy álljunk le, de úgy gondolta csak poénkodok, aztán inkább úgy csináltam mintha élvezném, hogy mihamarabb vége legyen, de most is szidom magam, miért nem védekeztem foggal, körömmel, fogalmam sincs, hogy ott és akkor mi ütött belém, próbálom úgy felfogni, hogy rohadt nagyot hibáztam.
2020. máj. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!