Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ismertek olyan srácot akit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan srácot akit megerőszakoltak? Heteró? Az is maradt?

Figyelt kérdés

2012. júl. 24. 08:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A börtönben, nevelőintézetekben szerintem elég gyakori.
2012. júl. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Nem ismerek, de attól nem lesz valaki buz*, mert megerőszakolták.
2012. júl. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
40%
Azért az nem 100% h nem lesz az. Sokan számolnak be ilyen előzményről.
2012. júl. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
aki az lesz, abban má eleve volt valami hajlam. akiben semmi hajlam sincs, az miért is lenne meleg?
2012. júl. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Bonyolult kérdés. Pszichiáterek szerint a szexuális trauma okozhat mindenféle fétiseket, kényszeres szexuális aktivitást, olyasmit, amit az illető egyébként nem élvez. Főleg, ha az adott esemény gyerekkorban történt. Szerintem előfordul, hogy egy egyébként heteró ember egy ilyen élmény hatására kényszeresen férfiakkal szexel. A másik lehetőség, hogy az illetőnek egyébként vannak bi vágyai, csak elnyomta azokat magában, és a rákényszerített aktus után kerültek felszínre. Mindenesetre kétlem, hogy egy ilyen esemény önmagában megváltoztathatná a szexuális irányultságot.


Egyébként összesen 1 olyan srácot ismerek, akiről tudom, hogy megerőszakolták, de ő heteró volt és az is maradt.

2012. júl. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hol és hogyan történt?
2012. júl. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
64%
Nem, te?
2012. júl. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Glam Maarco ***** válasza:
100%

Én is ismerek olyasvalakit, akit gyerekkorában fenyegetésre többször is megerőszakoltak.

Ő most meleg... A pszichológus, akihez jár (mert képtelen évek után is ezt feldolgozni) azt mondta, hogy szinte biztosan e miatt lett meleg.

2012. júl. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
94%
deeeeee akkor az oké h pasikkal szexel de bele is tud szeretni?mert szexuálisan zaklatták nem szerelmileg
2012. júl. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
69%

Hát elég egy hülye pszichológus mondhat ilyet:D

Én meleg vagyok:D

De ha egy nő megerőszakolt volna gyerekkorban sem lennék heteró.Az pusztán pont véletlen,hogy meleget erőszakoltak meg.És akkor belemagyarázzák,hogy ezért.

Szerintem akiket megerőszakolnak azok inkább kerülik,félnek a szextől egy ideig.

2013. okt. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!