Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Erőszakos aktívval volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erőszakos aktívval volt dolgotok? Mit csináltatok?

Figyelt kérdés

Én alapvetően alkalmizni szoktam. De nem úgy hogy mindig más, csak szóval értitek. 1-1 partnerrel akár többször is. Sőt van akivel 4 éve járok össze. De nem kapcsolat. Viszont most hogy enyhült a korona volt egy találkám és a srác konkrétan erőszakos volt. Mivel engem izgat az ha a másik domináns és esetleg kicsit erőszakos is így nem zavart, de kétlem, hogy mindenkinek ok, sőt olvastam is itt pár kérdést ami erre ment ki.


Szóval nektek milyen tapasztalatotok van? Mit csináltok ilyen helyzetben vagy utána? Hány évesek vagytok?


2020. máj. 17. 13:21
 1/6 youngboy26 ***** válasza:
94%

Nekem volt dolgom, Bécsben Szaunában. Teljesen rám feküdt, markolászta az én kolbászomat. Fogdosott, jeleztem felé, de ő nem volt képes felfogni, mindkét vállánál fogva félre ellöktem, és kijöttem. Sajnos vannak, egyszer-kétszer szólok, nem érti meg, akkor fizikai erőt alkalmazok. Nem ütöm meg, hanem eltolom.

30F/Bp

2020. máj. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én már leírtam máshol a történetem. Hármas szexnek indult 2 külföldi sráccal de rémálom lett a vége mert jöttek mások is.
2020. máj. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 youngboy26 ***** válasza:
100%

#2 -s



uhhh nem semmi, részvétem. Óvatosan.

2020. máj. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2020. máj. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Óvatosan? Nem tudod előre, hogy a másik milyen lesz. Mármint lehet beszédben meg írásban normális és csak a 4 fal közt lesz más. Sok ilyen van sajna.
2020. máj. 17. 14:12
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

nekem nem volt ilyen, viszont én lelkileg lehet hogy traumát okoztam pár embernek.

én nem szeretem az anált, nem azért mert fáj, hanem azért mert kb nem nyújt semmit. szóval egy aktívval találkoztam, úgy voltam vele hogy oké, ha annyira akarja hajrá. khmm kicsit meguntam amikor dugott, szóval elkezdtem kiabálni hogy keményebben, már túl akartam lenni rajta. először is megijedt, mert eléggé öblös hangom van. végeztünk, úgy voltam tipli.

utána elkezdett írogatni hogy okés volt-e blablabla. az a lényeg hogy én nem szoktam hazudni, szóval megmondtam hogy kb nem éreztem semmit, de megerősített abban hogy többet nem leszek aktívval. a srác nagyon kiakadt én meg inkább letiltottam.


lényeg a lényeg, hogy nem csak az aktív lehet agresszív, és nem csak fizikálisan lehet valaki agresszív. hozzátenném, hogy ez pár éve történt, fiatal és hülye voltam.


mindenesetre én azóta azt tolom, hogy legalább három randi és csak utána fekszek le valakivel. nekem ezt jelenti hogy óvatosabban. ha úgy van hogy lefekszem valakivel, akkor általában szólok legalább egy barátomnak hogy hova és kihez megyek. szerintem hogyha valakivel már háromszor randiztál, akkor inkább emberként fog kezelni, és sokkal több piros zászló feltűnik ha valami nem oké. másrészt én nem szoktam bejelenteni, hogy harmadik randi és mehet a menet, szóval nincs az, hogy tudják hogy csak ennyit kell "kibírniuk".


szerintem a főprobléma, hogyha valakivel kapásból lefekszel, akkor a másik az hiheti, hogy nincs önbecsülésed stb. és azt hiszi hogy bármit megtehet veled. mindenesetre a saját szabályaimmal velem soha nem történt semmi para, és mindig biztonságban érzem magam. mellesleg szerintem a szexuális úton terjedő dolgok szempontjából is jobb, mert volt aki megmondta hogy hiv-es szóval utána sokkal jobban vigyáztunk.


szóval óvatosabban. szerintem is

2020. máj. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!