Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tényleg ennyire nehéz korombel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire nehéz korombelieket találni?

Figyelt kérdés

Az a problémám hogy én kezdő vagyok ezekbe a dolgokba és rólam tudni kell hogy már elég régóta izgat hogy milyen lehet fiúval együtt kiverni de voltam oldalakon (nem reklámozok hogy melyik volt az) na mindegy szóval igen voltam oldalakon de ott inkább szopni és szexelni akarnak és gyakran nem tartanak korhatárt (18-23) és alkatot sem (sportos,izmos,vékony) és ezeket azért írtam ki mert egyrészt az ilyen korból és aki ilyen alkattal rendelkezik az sajnos ritka főleg itt Borsodban ahogy elnézzem. Szóval töröltem is magam néhány oldalról mert sajnos néha eléggé bunkók voltak velem. Utóirat mielőtt valaki felhozza a miértet: Sajnos igen a korhatárhoz és az alkathoz ragaszkodok tudom nem kéne de máshogy nem érezném jól magam :/


Köszönöm a válaszokat! 18/f Lekezelő válaszokat kérlek ne! Kaptam éppen eleget az oldalakon.



2020. jún. 9. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
A tapasztalatom az, hogy mindenkinek magasan van a mérce és arra keres. Érdemes picit elengedni ezt. Meg fog jönni így az igazi.
2020. jún. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez sajnos nem ilyen egyszerű számomra. Mert nem érezném jól magam :/
2020. jún. 9. 20:03
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyere fel Pestre. Itt biztos többen vannak.
2020. jún. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tudok oda menni sajnos :/
2020. jún. 9. 20:33
 5/7 anonim ***** válasza:
87%

Sejtettem. Csak vicc volt.

Ha nincs más lehetőség, tovább kell próbálkozni, azzal ami van. Előbb- utóbb

csak összejön.

2020. jún. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom remélem mert eddig csak elküldtek a halál f*szába amikor írtam hogy csak hokizni akarok.
2020. jún. 9. 20:51
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én Pest környékén se találok senkit. Kölcsönös orált próbálnám ki. 22/f
2020. jún. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!