Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit gondoltok erről? Tanács?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? Tanács? Elég hosszú, de bővebben lent!

Figyelt kérdés

1,5 éve élünk párkapcsolatban és a barátom már 2-3 hete rágja a fülemet, hogy ő szeretne hármasozni.


Én nagyon nem szeretnék, és ezt meg is mondtam neki, de állandóan kérlel.


Én full passzív vagyok, ő pedig full aktív, és egy másik full aktív srácot szeretne harmadik félnek. Azt mondta, hogy ki szeretné próbálni, milyen az, amikor egy másik sráccal egyszerre vannak bennem, meg hogy izgatja az, hogy amíg ő dug, addig a másik srác engem szopasson, és fordítva, tehát amikor ő szopat engem, akkor a másik srác dugjon.


Ő abban is benne lenne amúgy, hogy előtte, a szeme láttára szexeljek egy idegen, harmadik sráccal. Tehát őt szimplán az is izgatná, ha csak nézhetné, miközben ő kimaradna az egészből.


Én igazából nem értem az effajta vágyakat, hogy miért is jó ez neki, és ő sem tudja igazából megmagyarázni, szimplán csak annyit mond, hogy izgatja. Nem féltékeny egy kicsit sem?! Ennyire nem számítok neki, hogy még az is mindegy neki, hogy mással szexelek?!


Én ezt elég bizarrnak találom, és nem is szeretnék úgy ilyenben részt venni, hogy közben nekem van egy pasim. Nálam a hármasozás csak akkor férne bele, ha egyik félhez sem kötődöm párkapcsolat szintjén. Tehát csak akkor jöhetne nálam szóba a hármas szex, ha egyik sráchoz sem fűz haveri, baráti viszonynál több.


Ti mit gondoltok erről? Engem már nagyon kezd zavarni ez az állandó kérlelés és győzködés a részéről.


Én 19 éves vagyok, a barátom pedig 27 éves.



2020. máj. 14. 16:21
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Elég vagyok neki. Nem akar más srácot dugni és szopatni, hanem engem akar más sráccal együtt megdugni és megszopatni
2020. máj. 15. 10:41
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Van akinél működik a dolog, van akinél nem. Ha te nem szeretnéd, akkor nem kell erőltetni, ennyi. Fura, hogy másik aktív pasit akar bevonni, ez nehezen érthető. Lehet csak azt szeretné látni, ahogyan te kielégülsz.
2020. máj. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 ftf1983 ***** válasza:
79%

Az, hogy egy adott párnak mi fér bele a kapcsolatba vagy mi nem, az mindig az adott pártól függ. Nem lehet azt kijelenteni, hogy egy kapcsolat csak akkor kapcsolat, ha ez vagy az van. Ha a párodnak ilyen vágya van (és ez nem perverzió), akkor nem fogod tudni semmivel se kiverni a fejéből. Lehet ideig-óráig "elnyomja" magában, de újra elő fog jönni vele. Kérdés az, hogy beletörődik abba, hogy tőled ezt nem kapja meg vagy esetleg megoldja máshogy, hogy kiélhesse ezen vágyát.

Több olyan meleg párt is ismerek, akik tizen vagy akár huszon éve vannak együtt és bizony egyiknél sincs monogámia és pont ezért vannak még együtt. Lehet hazudni meg álszenteskedni, de eljön az idő, amikor az ember bármennyire is szereti a párját szexuálisan új élményekre vágyik, amivel nincs is baj. Ha a felek normálisan állnak hozzá, akkor meg tudják beszélni, hogy hármasoznak, nyitott kapcsolatban lesznek. Ha ezt nem sikerül megbeszélni, akkor bizony jön a titokban félredugás. Most majd nyugodtan lehet savazni engem, de elég régóta a meleg világban vagyok és nagyon sok meleg kapcsolatot láttam szétmenni évek után és legtöbbször a szex volt az ok.

2020. máj. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
93%

"Ha a felek normálisan állnak hozzá, akkor meg tudják beszélni, hogy hármasoznak, nyitott kapcsolatban lesznek. Ha ezt nem sikerül megbeszélni, akkor bizony jön a titokban félredugás. "


Szerintem ha az egyik fél szeretné a másik nem, akkor is meg tudják normálisan beszélni. Az, hogy meg tudják normálisan beszélni, az nem azt jelenti, muszáj belemenni. Mondhatom én akár milyen normálisan, hogy nem szeretném, ha ez a másik fél számára "nem normális". Szerintem ha üti egymást a két személyiség, az egyik nem szeretné, a másik meg mindenáron, (fontosabbak neki az "új élmények", mint a párja), akkor szakítani kell, nem "félredugni", ami után úgy is tönkremenne egy kapcsolat, ha kiderül. Ha valóban normálisan meg tudják beszélni és különböző véleményen vannak, akkor szakítani kell, ennyi. Mindenki jobban jár. Persze ha mindkét félnek jó és ideális a nyitott kapcsolat, akkor csinálják.

2020. máj. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 ftf1983 ***** válasza:
80%
"Persze ha mindkét félnek jó és ideális a nyitott kapcsolat, akkor csinálják." én is erről beszélek. Ehhez kell az, hogy a felek normálisan meg tudják beszélni. Nagyon sok kapcsolatban képtelenek normálisan megbeszélni a problémákat és ebből lesznek a gondok. Abban igazad van, hogy ha az egyik fél menne szexelni másik meg nem, akkor ott előbb-utóbb a szakítás az egyetlen jó megoldás, mert a farkával/seggével csak egy ideig tud az ember bírni, aztán jön a vörös köd és helló...
2020. máj. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem akaraterő kérdése, nem a farkam parancsol, mert nem vagyok ösztönlény. Ha valaki inkább azt választja, mint a párját, akkor nem is szereti. Nem mindenki egyforma, valaki tud parancsolni a farkának, valaki nem. Csak a megcsalás a legundorítóbb. Tényleg inkább szakítson, ezt sohasem értettem..
2020. máj. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
93%

Nekem 3 év után volt az első hármas. Aztán még 3 ilyen volt. Én aktív voltam. A párom uni így kellett egy passzív, hogy kiélhesse az aktív vágyait a párom.


Az igazság az, hogy El kell engedni! Mármint ha szeret és érzed, hogy szeret akkor ezt el tudod engedni. Mert tudod hogy csak szex. Bár szerintem ezt az aktívak jobban be tudják fogadni valamiért. Szóval hidd el nem az van, hogy nem szeret. Egyszerűen izgatja. Viszont ha nem akarod nem fogod élvezni. Azaz akkor ne menj bele. Viszont engedd hogy mással megélje, mert ha nem teszi lehet egyszer ezért hagy el. Ez az én véleményem. Amúgy tudom, hogy mondani egyszerű. Azonban azt gondold át mi zavar leginkább. Az hogy te mással leszel? Az hogy ő nézi? Vagy mi? HA kérdésed van írj privit. Kitartás amúgy:)

2020. máj. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
73%

Ha valakit szeretünk, nem az a fontos, hogy boldoggá tegyük, és megadjuk neki azt amire vágyik?

De mondhatja azt is, hogy rendben, ha te ezt nem szeretnéd, akkor nem nyaggatlak érte, hanem megértem. (Mondjuk ha a helyedben lennék akkor furának érezném, hogy ő engem nézett, megértő volt vele, fordítva meg nem igaz).

A nyitott kapcsolat szokott működni a heteroknál is, DE CSAKIS AKKOR HA BIZTOS ÉS STABIL LÁBAKON ÁLL A KAPCSOLAT.

SZerintem lehet kompromisszumokat kötni, ne legyünk naívak, egy kapcsolat egy idő után ellaposodik, legalábbis is a szex, kell az újdonság, és szerintem ilyen formában fair, mintha az ember háta mögött csinálnák.

De ez is két emberen múlik, el kell választani a szexet és az érzelmeket a pár mindkét felének.

2020. máj. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
92%

"Ha valakit szeretünk, nem az a fontos, hogy boldoggá tegyük, és megadjuk neki azt amire vágyik?"


Szerintem nem. Legalábbis, ha nekem nem esne jól, akkor nem. Én lehet megtenném a páromért, de ha a kérdezőnek ez kellemetlenséget okozna, akkor véletlenül se menjen bele! Mellesleg miből gondolod, hogy a kérdező párja megértő a kérdezővel, ellenben fordítva nem igaz? Csak nem olyan megértő, ha folyamatosan "rágja a fülét".

2020. máj. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
80%

Hát akkor le kell ülni és tisztázni.

Mondja el a párjának, hogy nézd nekem ez így nem megy.

Neki a kapcsolat két emberről szól, nem fér bele egy 3. személy.

Van elfogadja, vagy kalap-kabát.

Így kell nyíltan, nem kell köntörfalazni, és akkor le van beszélve.

Persze még így is előfordulhat, hogy titokban kiéli a vágyait, már ha neki fontos az újdonság varázsa, vagy ez a 3-as felállás, akkor talál hozzá másik két partnert titokban.

Ez olyan, mint a homoszexualitás, egy ideig tagadhatod, elnyomhatod magadban, esetleg erre a fantáziára önkielégíthetsz, de egy idő után ez már kevés, nem fog kielégülni, és annyira nagy lesz a vágy, hogy bármit megteszel azért, hogy átéld.

2020. máj. 16. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!