Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit gondoltok erről? Tanács?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? Tanács? Elég hosszú, de bővebben lent!

Figyelt kérdés

1,5 éve élünk párkapcsolatban és a barátom már 2-3 hete rágja a fülemet, hogy ő szeretne hármasozni.


Én nagyon nem szeretnék, és ezt meg is mondtam neki, de állandóan kérlel.


Én full passzív vagyok, ő pedig full aktív, és egy másik full aktív srácot szeretne harmadik félnek. Azt mondta, hogy ki szeretné próbálni, milyen az, amikor egy másik sráccal egyszerre vannak bennem, meg hogy izgatja az, hogy amíg ő dug, addig a másik srác engem szopasson, és fordítva, tehát amikor ő szopat engem, akkor a másik srác dugjon.


Ő abban is benne lenne amúgy, hogy előtte, a szeme láttára szexeljek egy idegen, harmadik sráccal. Tehát őt szimplán az is izgatná, ha csak nézhetné, miközben ő kimaradna az egészből.


Én igazából nem értem az effajta vágyakat, hogy miért is jó ez neki, és ő sem tudja igazából megmagyarázni, szimplán csak annyit mond, hogy izgatja. Nem féltékeny egy kicsit sem?! Ennyire nem számítok neki, hogy még az is mindegy neki, hogy mással szexelek?!


Én ezt elég bizarrnak találom, és nem is szeretnék úgy ilyenben részt venni, hogy közben nekem van egy pasim. Nálam a hármasozás csak akkor férne bele, ha egyik félhez sem kötődöm párkapcsolat szintjén. Tehát csak akkor jöhetne nálam szóba a hármas szex, ha egyik sráchoz sem fűz haveri, baráti viszonynál több.


Ti mit gondoltok erről? Engem már nagyon kezd zavarni ez az állandó kérlelés és győzködés a részéről.


Én 19 éves vagyok, a barátom pedig 27 éves.



2020. máj. 14. 16:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%
Én nem mennék bele. Azért vagyok együtt valakivel, hogy csak vele szexeljek. Illetve egy ilyen dolgot hogy mással lefeküdj nem erőltethet rád. Mondd meg neki határozottan hogy nem akarod és erről többet hallani sem.
2020. máj. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Én se fogok belemenni. Igazából ahhoz kérnék tanácsot, hogyan verjem ki a fejéből ezt, hogy ő hármasozni akarjon
2020. máj. 14. 16:30
 3/22 anonim ***** válasza:
90%

"hogyan verjem ki a fejéből"

itt jön majd a dilemma, hogy akkor most belemenj valamibe amit nem akarsz vagy megpróbáld kiverni a fejéből és reménykedj, hogy a hátad mögött nem csinálja meg mással. Itt a kapcsolatotok próbája. Vajon te vagy neki a fontosabb vagy a perverziója amit veled nem tud megélni? Erre te tudod csak a választ.

2020. máj. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
De aktívat akar harmadiknak. Tehát ő nem azt akarja, hogy más passzív srácot vonjunk be, akit ő megdughat és aki őt leszopja.
2020. máj. 14. 16:49
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
És az más? Nem. Nekem legalábbis nem az. A kettőnk intimitásába akar bevonni valaki mást is. Teljesen mindegy, hogy milyen szerepben.
2020. máj. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Lacás1976 ***** válasza:
69%
Mi is 3-4 év után hármasoztunk először. Én megértem párodat hogy izgatja az ilyesmi de téged is hogy ezt (még) nem szeretnéd.Én a szexet el tudom választani az érzelmektől, nálunk én akarok mindig hármasozni párom csak ritkán. Én 43 vagyok párom 30. Lehet találtok valakit aki mindkettőtöknek bejön...
2020. máj. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Abból a szempontból más, hogy valószínűleg emiatt nem csalna meg, ha nem megyek bele
2020. máj. 14. 16:56
 8/22 anonim ***** válasza:
95%

"Én a szexet el tudom választani az érzelmektől,"

Én erre nem vagyok képes, mert nekem a kettő egy és ugyan az. Azért szeretkezek a párommal mert szeretem és nem tudnék úgy szeretkezni, hogy nem vagyok szerelemes a másikba. Ezért, ha a párom ezt erőltetné akkor köztünk mindennek vége lenne, mert ez azt bizonyítja, hogy neki én nem vagyok elég. Nem baj. Lehet úgy is. De mással, mert akkor nem vagyunk egymáshoz valók.

2020. máj. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
95%

Nálunk is ez a helyzet, de fordítva passzív párom szeretné nagyon.

De mivel szeretem, és ez a vágya megadom neki,

Ehez kell-et, hogy külön tudjam választani a szexet a Szeretkezés től.

2020. máj. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
44%

Szia!

Elnézést, de én ezt nem tartom normálisnak...

Párkapcsolat két emberről szól, nem egy harmadikról.

Én a helyedben leülnék vele megbeszélni, hogy ez normális-e az ő számára, meg hogy egyáltalán elég vagy-e neki?

Én ezt komolyan nem értem...

2020. máj. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!