Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyire jó ötlet elsőre egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jó ötlet elsőre egy ilyen?

Figyelt kérdés

Szóval orálra keresek partnert az egyik társkeresőn és egy pár (két uni/aktív) rám írt, hogy lenne e kedvem kielégíteni őket.

Nem mondom baromira izgat a felállás, de elsőre szerintem túl sok lenne mert tuti szerencsétlenkednék vagy valami. Ráadásul félek is, hogy ha véletlenül nem fog tetszeni vagy többet szeretnének akkor mit csinálok két pasival ?


2020. ápr. 2. 11:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Én a helyedben belemennék :) kár kihagyni egy ilyen alkalmat később megbánhatod, viszont ha nem tetszik a dolog akkor tudsz szólni hogy bocsi de ez nekem nem megy és biztos megfogják érteni, aztán vagy ott maradsz nézni ha ez jó nektek vagy elmész és akkor ők ketten megoldják maguknak :)
2020. ápr. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem attól függ milyen emberek. Legyél velük őszinte és ha olyanok szerintem ők is örülnének hogy megtaníthatnak szopni. :D
2020. ápr. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mennék bele. Ha első szex lenne. Az első fontos. Szívesen lennék amúgy első neked. Ha az első élmény rossz az a későbbieket is befolyásolja....
2020. ápr. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%

Mond el nekik ezt amit itt is irsz. ha normálisak akkor menj bele! Én pár éve mikor a helyedben voltam akkor kihagytam egy hasonló alkalmat és ez a mai napag bánt.

"jobb megbánni azt amit tettél, mit azt bánni amit nem tettél meg"

2020. ápr. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ismerd meg előtte kicsit őket, talán abból le tudsz valamit szűrni is.
2020. ápr. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"akkor mit csinálok két pasival"

mert egyel mit csinálsz, ha erőszakoskodik? Ugyan azt mint kettővel. Aztán meg utána meséled itt mi történt mint a többiek.

Nem volna egyszerűbb valaki olyannal akit ismersz is?

2020. ápr. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Azért mert egy pasival valószínűleg elbírnék ha erőszakoskodna, kettővel már más a helyzet. Bár ha ezt magyarázni kell...
2020. ápr. 2. 12:46
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok és amiatt nézelődök itt, mert a pasimnak néztem srácot ugyanis bi. De egyetértek azzal amit írt fent valaki. Legyen elsőre egy. Esetleg annak aki ajánlotta írj. Ugyanis valóban 2 srác az már kemény kör. Én hármasba csak úgy mennék ha már az egyiket jól ismerem. Meg elsőre talán nem hármas szexet szoktak az emberek ...
2020. ápr. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy többet akarnak majd. Sokan nem tudnak uralkodni magukon ha izgatottak, főleg ketten.
2020. ápr. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is kezdő passzív vagyok. De én belemennék elsőre is ilyenbe. Persze ha értelmesen lehet velük beszélni, azért megértik, hogy első alkalom mégis.

30/F

2020. ápr. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!