Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Gamer srácok ti hol ismerkedte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gamer srácok ti hol ismerkedtek? (Meleg kérdés)

Figyelt kérdés

Vannak itt gamerek? Ti hol ismerkedtek?


Egyrészt vonzónak tartom általánosságban a sztereotípiát ami igaz a gamer srácokra, persze igyekszem ettől elvonatkoztatni...:)


Akinek kényelmes írhat privátban is.:)



2020. márc. 7. 07:53
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nem csak a gamer srácok tetszenek és nem csak az introverzió vonzó. Sok minden és sok mindenki lehet tetszetős - nincs skatulya, és mint írtam kerülném a sztereotípiát - nyitott vagyok, az más kérdés, hogy más srácok mennyire nyitottak.
2020. márc. 7. 10:53
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Én sem vagyok nagy gamer és eléggé béna is vagyok. Már próbálkoztam ismerkedni p. romeon is, hogy pl. havert keressek, akivel lehet játszani ezt-azt, de ott alig vannak.
2020. márc. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Szintén nem vagyok nagy gamer de szeretek jatszani amikor csak időm van és beszélgetni is szeretek 😊

25f

2020. márc. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha a lolozas gamerségnek számít, akkor igen

Ha gondolod írj 🤷‍♂️

18/f

2020. márc. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Én sem vagyok gamer, de szívesen dumálnék olyannal akinek a játék preferált - persze az sem hátrány, ha tudatos a srác és komoly is érdekelheti távolról.
2020. márc. 8. 07:34
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Hali 34 éves gamer vagyok :D

Minden nap amikor csak tehetem pc játszom-

Nem ismerkedem a játékokban élem ki magam

2020. márc. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
8%
Ha introvertáltat keresel mert azt gondolod okosabb szerintem tévúton jársz. Már alapbol a gamer aki ideje nagy részét a virtualitásban pazarolja el hogy fér össze azzal, hogy értelmes? Sajnos én is túl sokat netezek, de nem azért mert jaj de jó, szeretek netezni, de személyesen értelmes ÉS szimpatikus társasagnak jobban örülnék... A gamet viszont nem ilyen... Szélsőséges esetben képes akár 20 órát vagy többet is játszani egyszerre stb. Nem épp azt jelzi az életvitelük, hogy értelmesek, valamiért a szociális, valós kapcsolatok felől a virtualitás felé fordultak. Ez nem jó dolog főleg ha valaki nem is akar rajta változtatni. Egészséges szinten ha valaki nem hanyagolja el a személyes kapcsolatait és csak akkor játszik ha jobb dolga nincs nem tudom gamernek számit e.
2020. márc. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
8%

Előző kommentelő én voltam.

30/f

2020. márc. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!