Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Gamer srácok ti hol ismerkedte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gamer srácok ti hol ismerkedtek? (Meleg kérdés)

Figyelt kérdés

Vannak itt gamerek? Ti hol ismerkedtek?


Egyrészt vonzónak tartom általánosságban a sztereotípiát ami igaz a gamer srácokra, persze igyekszem ettől elvonatkoztatni...:)


Akinek kényelmes írhat privátban is.:)



2020. márc. 7. 07:53
1 2
 1/18 October15 ***** válasza:
77%

Miért milyen sztereotípiák vannak a gamer srácokra? :D

Vagy így specifikusan a meleg / bi gamer srácokra?

Illetve kiknek a sztereotípiáiról beszélünk? :D Mert teszem azt ha arról ahogy egy jó méretes boomer elképzeli a dolgot az lehet annyira azért nem vonzó a számodra. :D

2020. márc. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Számomra, és nem biztos, hogy így van, de a gamer srácok introvertáltabbak, intelligensebbek, nyugodtabbak, olyannak tűnnek akivel lehet beszélgetni és érdeklődnek:)... A fizikai dolog is fontos lehet, bár erre nem találnék ki skatulyát.:"D


Van különbség hetero és meleg gamer között a szexuális identitást leszámítva? Nem hiszem:"D

2020. márc. 7. 08:03
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Biszex gamer vagyok, ha van kérdésed, írj rám nyugodtan.
2020. márc. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok nagy hammer, viszont introveltált... Na az vagyok. Nem tudom melyik introvertált tud élőben normálisan beszélni egy idegennel... De én nem :'(
2020. márc. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Hammer X’D
2020. márc. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 October15 ***** válasza:
100%
4.: Ez inkább szorongás mint introvertáltság kérdése. Az extrovertált-introveltált nem 2 szélső érték hanem egy skála ill. nem arról szól, hogy az egyik már-már kényszert érez a kapcsolatteremtésre míg a másik képtelen rá. + Hát akkor írkálsz vele mielőtt találkozol és meg van oldva.
2020. márc. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

#6 Nálam inkább az a helyzet, hogy semmi nem jut eszembe, hogy mit mondjak. Viszont a barátaimon meg látom, hogy mindig feltalálják magukat az idegenekkel.

(4es voltam)

2020. márc. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Engem vmiért (gondolom az alkatom miatt)mindig gamernek néznek :D Meg programozónak meg rendszergazdának. Biztos mert nagyon vékony vok. :D
2020. márc. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom engem mennyire lehet gamernek nevezni, van 3-4 játék, amivel rendszeresebben szoktam játszani, emellett bizonyos szinten érdekel a játékprogramozás is :) Plusz elég introvertált vagyok, talán kicsit nagyon is.
2020. márc. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
88%

Én gamer vagyok, sokat játszok, lehet velem sokmindenről beszélhetni, elég nyugodt is vagyok. Viszont nem vagyok introvertált, vannak barátaim, könnyen szót értek idegenekkel is. Plusz még sportolok is, ez se olyan tipikus gamer dolog...


Szóval szerintem hagyd ezt a sztereotipizálást, nagyon nehezen fogsz olyan srácot találni, aki egy az egyben belefér a skatulyába. A való életben minden ember egyedi =)

2020. márc. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!