Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Férfias, komolyságra vágyó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfias, komolyságra vágyó meleg srácok, merre ismerkedtek?

Figyelt kérdés

A fiatalságom ellenére vannak igényeim és ellehetetlenítve érzem magam - mindenki (vagy a túlnyomó többség) csak egyet "szeretne".


Eljutottam addig a pontig, hogy kevésbé érdekel, hogy szingli vagyok e. Ugyanakkor néha hergelő, hogy tettre kész, határozott srácként nem tudom megélni a vágyaimat - személyiséget keresek és nem csak egy húsvér bábut aki ide-oda tesz.


Akik igényesebbek a komolyságra, úgy értem a fő céljuk alapvetően valami komoly: srácok nektek mi vált be?


Tényleg nem hiszem, hogy sokat szeretnék kérni: legyen férfias, magas, ápolt és nem haragszom meg ha a fejében is van valami.:)



2020. febr. 22. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Grindr, tinder, romeo


Tinderen van az "elit" réteg, itt gyk-n ne nagyon ismerkedj mert elég rossz a felhozatal itt és nem is erre való az oldal

2020. febr. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem erre nincs konkrét ismerkedési hely.

Hacsak nem az elittárs vagy mi a neve. :D

Próbálkozni kell mindenhol, ahol van lehetőség. Menj egy egy meleg kávézóba, ismerkedj emberekkel ott, stb.

Esetleg kimehetsz valamilyen rendezvényre, ha lesz majd a pride hónap, ott biztosan akad értelmes is, akivel majd beszélgetsz és lehet megtetszik.

Nézd meg milyen programokat szerveznek és ha valami szimpatikus.

2020. febr. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az ország melyik részén keresel?
2020. febr. 23. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pest megyében. Ugyanakkor a távolság dologgal nem limitálnám a helyzetet, ha van értelmes ember, akkor vele logikus távolságból még ismerkednék.:)
2020. febr. 23. 07:45
 5/5 biology97 ***** válasza:
100%

Tinder, PlanetRomeo, esetlegesen Grindr - de az jellemzően már nem a komoly célokkal rendelkező emberek ismerkedési platformja.


Illetve menj el melegeknek szervezett közösségi eseményekre - klub, piknik, koncert/buli, ahol közvetlenül találkozhatsz a számodra megfelelő emberrel/emberekkel.


Az ismerkedésben az is segít, ha nemcsak kifelé vannak elvárásaid, hanem egészséges és megfelelő önkritikád van magaddal szemben is.


A siker egyik alapköve az, hogy te magad is "boyfriend material" légy és az emberek lássanak benned potenciált. Gondolkozz el azon is, hogy megfelelő-e a gondolkodásmódod, elég nyitott vagy-e, illetve külső+belső alapján hová sorolnád magad. Az sem elvetendő, hogy tudod-e mire vágysz igazán.

2020. febr. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!