Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg pasik srácok ha ismerked...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg pasik srácok ha ismerkedtek nektek mi a fontos a kor vagy az egyéniség?

Figyelt kérdés
Most itt nem az extrém korokra gondolok!
2020. jan. 7. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát +-10 év nekem oké, az egyéniség elég fontos
2020. jan. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem a kor számít, hanem az egyéniség.

Aki értelmes, vannak érzelmei, ki tudja mutatni, és szereti, ha felé is kimutatják, az egy értékes ember és örömmel ismerkednek vele.

Aki pedig cm-rel, kilókkal,és izmossággal mér, az felszínes. Ez pedig nem a kortól fugg, vannak nagyon szimpatikus,szeretni való fiatalok és vannak dicsekvő, mindenkit csak ágyba dönteni akaró idősek, akik azt hiszik,a korral mindent megválthatnak.


Egyéniség, belső nem nagyon változik az élet során, max nagy lelki trauma miatt, de azért ez nem gyakori.

2020. jan. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen az egyéniség, legalábbis ennek kéne mindenkinek lennie. Persze embere válogatja, biztos van, akinek a kor a fontosabb. Nekem az volt fontos, hogy megtaláljam azt az embert akiben látok mindent, amit képzeltem a páromról. Legyen kedves, igényes, türelmes, empatikus, megértő, kitartó, érzéki, egyszóval minden pozitív jelző illjen rá. Nem is gondoltam volna, hogy ez létezhet, hogy mindegyik tulajdonság megvan benne. Pedig igen. 2 évvel ezelőtt ismertem meg a Páromat, azóta élünk boldog kapcsolatban. Minden nap egy csodaként tekintek Rá, hiszen azért vártam nagyon sokat, hogy Ő legyen nekem. :) Közöttünk 4 év különbség van ami nem sok, de nem is lényeges. Ha több lenne sem zavarna. Szóval röviden nekem az egyéniség, a jellem és a természet volt fontos, ezért volt nagyon nehéz megtalálni a Páromat.
2020. jan. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagy öröm olvasni az utolsó hozzászólást, mert ebben a mai világban annyira kevés boldog és megelégedett ember van. Végre olyan választ olvasni, ami reménnyel tölti el azokat, akik esetleg már feladták, vagy keserűek a sok csalódás miatt.

Az pedig plusz jópont, hogy nagy betűvel írja a Párját..


Legyetek mindig boldogok és éljetek szeretetben !!!

2020. jan. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Both.
2020. jan. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A nagy egészet kell látni!Még ha csak szexről is van szó
2020. jan. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!