Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Volt hogy ittas pasi bepróbálk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt hogy ittas pasi bepróbálkozott nálad?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra például, hogy elmetél kocsmába iszogatni, ugye a pia oldja a gátlásokat, ennek hatására merészebb lett az illető és bepróbálkozott? (orálra vagy szexre gondolok).

Ha igen, hogy történt? kort is írjatok.


Csak azért kérdezem, mert ismerek olyan meleg srácot, aki ha valakiben látja a hajlamot bepróbálkozik nála, és sokszor sikerrel is jár.



2020. febr. 23. 21:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
10%
Hála istennek nem. Le is vertem volna.
2020. febr. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Kocsmában nem. A szexhaverom volt hogy részegen jött.
2020. febr. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Volt. Azt akarta hogy leszopjam. Mivel volt bennem is pia bőven, megtettem. Érdekes volt a reggel..
2020. febr. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lanykent volt ilyen parszor. De hetero vagyok.

Nem zavar, ha beprobalkoznak. Nem bant vele.


Tancteren olyan tancok altalaban az ilyen ivos tancolos helyeken.

Amugy meg volt aki rakerdezett konkretan.


Az egyik Bulgariaban Sunny Beached, egy ideig eltancolgattam

vele, de aztan kezdett durvulni, nagyon tapi es simulos. Akkor inkabb leultem.

A baratnomek szerint nagyon bejohettem a lanynak, mert a szemevel sokszor odapillantott felenk szegeny. :D

Na, de sajnos a futyiket szeretem, ugyhogy ez nem jott ossze.

2020. febr. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Amugy csinos szexy lany volt. Ha fiu lennek tuti megdugtam

volna.

Csak nem tudom nekem ez a punci-punci dolog, nem tudnek mit kezdeni a helyzettel. Farok kell.

2020. febr. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem munkában volt egy részeg vendégem aki meg akart csókolni, a másikat pedig (biztos valami többet szeretett volna) nem értettem, mert asszem arab volt 😅 de semmi esélyük sem lett volna nálam
2020. febr. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%

én hetero vagyok és igen volt. Többször is. Valamiért engem mindig kiszúrnak a melegek, már feleségem is röhögi. Soha nem történt semmi, mert letámadtak ami nagyon kellemetlen volt. Főleg, mikor ittasak voltak és bunkók. Az a baj, hogy amikor ennyire bepróbálkozik egy pasi (legyen hetero vagy homo), általában NAGYON ki van éhezve, ezért az egész viselkedése ijesztő és hátborzongató.

Bennem van egy BI hajlam, ha meglenne a megfelelő szituáció, akkor kipróbálnék szívesen dolgokat, de amikor kiéhezett részeg melegek rádmásznak, az 100% a szexi ellentéte.


Néhányszor ez megtörtént és azután teljesen megértem a lányokat, hogy miért olyan lekezelőek és bunkók ha nekik is udvarolnak pasik. Higyjétek el, amíg nem áltatok azon az oldalt, ahol hiába próbálod kedvesen lerázni a kanos pasit, az még mindig próbálkozik, addig nem értitek meg, mennyire gusztustalan és mennyire megalázó a szituáció. Én azt nem értem, hogy a lányok hogyan tűrik ennyire jól, én tuti felpofoznék mindenkit aki fél percen belül nem veszi a lapot.

2020. febr. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok.


Utolsonak.


Felpofozni?

14 evesen pofoztam fel egy kanos 29-30 eves pasit.

Elhivott beszelgetni egy kiesebb reszre, nem mondta miert, teljesen mas tobusban beszslt hozzam, olyan volt mintha valami erdekes tutkot akart volna megosztani, pletykat akarmi, aztan a falnak ket oldalt a kezevel zart es le akart smarolni, meg szinte tuti, hogy mast is akart. Na hagyjad mar magad! Ne keresd magad ilyeneket mondott. En leguggoltam es kibujtam a kezei alatt. Utana belekapott a kezembe. Sikerult elszabadulni a szoritasabol

De meg mindig jott utanam. Nem hagyott beken. Fiu haverok is szoltak neki h szakadjon mar le rolam. Aztan csocso kozben ahogy tobabb nyaggatott kapott egy taslit tolem...

Hat majdnem levert. A haverok fogtak le.

Es utana elterjesztette, hogy en leszoptam, de ugy, hogy meg a nagymamam kis piszok falujaba is elment a hir es apam is tudta.

A haverok is kerdeztek kesobb

Felhaborodtam, hogy az emberek egy ilyen trogernek hisznek.

Jo lany voltam. Csak iskola utan szerettem eljarni ilyen rossz helyekre. 18 evesen veszitettem el peldaul, de mindegy.

2020. febr. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ja es semmi jelet nem adtam ra neki hogy en barmire is nyitott lennek.

Es oltozni se ugy oltoztem.

Csak kedvesen beszelgettunk elotte tarsasagban.


Szoval ha furcsa hogy 1-2 no miert rideg eleinte, nem tul kedves, na az ilyenek is tehetnek rola, mert az ember fel, hogy csak egy kis kedvesseget adsz, van aki felreerti es azt hiszi akkor mar csok, szopas meg dugas is lesz.

2020. febr. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
igen, én teljesen megértem, hogy miért ridegek a lányok. Szörnyű néha a pasik viselkedése. És persze vannak normális pasik, de sajnos a bunkók is úgy indulnak. És elég néhány rossz emlék, és máris mindenkit bunkóként kezelünk
2020. febr. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!