Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lányok (akár fiúk is) mièrt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok (akár fiúk is) mièrt tartjátok cukinak a melegeket?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársnőm, akitől többször is hallottam, hogy a meleg párok milyen cukik. Sőt, nem csak tőle hallottam. Fèlreèrtès ne essèk, semmi bajom a homoszexuálisokkal, csak nem èrtem, mièrt használják rájuk ezt a jelzőt? Mièrt cukibbak, mint pl egy heteroszexuális pár? Olyan cukik, mint mondjuk egy kisbaba vagy kiscica? Lègyszi az válaszoljon, aki ezt èrti, vagy ő maga is annak tartja őket!

2020. febr. 1. 19:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem cukibbak. Alapvetően nekem mindegy hogy hetero vagy homo párt látok, ha összhangban vannak cukik. Ez csak amolyan zsargon nálam. Úgyhogy ha két 100 kiló izompacsirta is van együtt, de tipikusan lerí hogy egy pár akkor "cukik". Boltban dolgozok és mindkét verzión ugyanúgy vigyorgok ha vmi poén beüt. Pl karácsonykor 2 srác volt bent, az egyik rommá akarta díszíteni az otthonukat a másik pedig utálta az egész ünnepet. Nem tudom mit súgott oda a karácsony mániás a párjának, de ő olyan tempóban kezdte összeszedni az összes giccses kacatot, hogy nem tudtam megállni nevetés nélkül. A végén már a rénszarvasos sodrófát is meg akarta venni úgy állította meg a kedvese, hogy sütni egyikük sem tud. Padlót fogtam. Pl ez cuki volt hiába 2 férfi adta elő.

Mondjuk érdekelne mivel vette rá 😂😂😂

2020. febr. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Én fiu vagyok és én akkor mondom általában emberre hogy cuki hogy ha hasonló gondolatot/érzelmet vált ki, mint egy baba/macska/fókabébi látványa

Amúgy ez nem függ attól hogy meleg e, de ha két ilyen van együtt akkor dupla cuki

De azt nem mondanám hogy cukibb mint egy hetero pár mert lány is lehet ugyanilyen

De ez egy elég szubjektív és változo dolog, nagyon más tud lenni cuki/szép az egyes egyéneknek

2020. febr. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!