Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lányok (akár fiúk is) mièrt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok (akár fiúk is) mièrt tartjátok cukinak a melegeket?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársnőm, akitől többször is hallottam, hogy a meleg párok milyen cukik. Sőt, nem csak tőle hallottam. Fèlreèrtès ne essèk, semmi bajom a homoszexuálisokkal, csak nem èrtem, mièrt használják rájuk ezt a jelzőt? Mièrt cukibbak, mint pl egy heteroszexuális pár? Olyan cukik, mint mondjuk egy kisbaba vagy kiscica? Lègyszi az válaszoljon, aki ezt èrti, vagy ő maga is annak tartja őket!

2020. febr. 1. 19:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
14%

A személyes véleményem, hogy nem cuki. Nekem nem.


Perste senki életébe nem szólok bele, ezért nem is szólom le a meleg párokat. Ő életük, éljék ahogy akarják.


Ezektől függetlenül engem határozottan ubdorít.

Ez van. Nem hangoztatom, de nekem minden csak nem cuki.


23l

2020. febr. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

Én 185cm90kg

Exem195cm105kg

Minket nem cukiztak le

2020. febr. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2.válaszoló: vagy csak nem tudsz róla😂
2020. febr. 1. 20:05
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Én nem tartom cukinak őket.
2020. febr. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
Nem cukik
2020. febr. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Mikor fiatal meleg párokat látok, akik boldogok együtt akkor az bennem is egy kicsit jobb érzést kelt és egyszerűen olyan "cukinak" tűnnek, de ezt ugyanúgy gondolom heteró párokra is.

Persze utána rögtön elszomorodom, hogy én egyedül vagyok. :(

Meg gondolom a lányok jobban "szimpatizálnak" a melegekkel, tudván hogy valszeg nincs köztük szexuális vonzalom.

19/F

2020. febr. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
1%

Cukik? Hol? Itt? 10-ből 11 szakállas. A maradék nagyképű, nagyorrú, nagydarab, aszfétises, szexmániás, a saját ecijébe tocsogó perverz állat. Az a másfél tucat cukinak kinéző tündérbogár per ország meg valójában belül egy kígyó.


Pedig én úgy mondanám valakire, hogy cuki, de az nem ezen a kontinensen lesz...

2020. febr. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%

[link]


Ez a videó szerintem sokmindent elmond

2020. febr. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%
Ez egy olyan téma, amiről egészen konkrétan esszéket lehetne írni. Az alapvető férfi-női kapcsolatoktól kezdve (meleg férfi = a nők számára ártalmatlan férfi) a média hatásán keresztül (a csapból is a felszínes unalmas, 0 kémiájú hetero románcok folynak, míg a filmekben igazi, érdekes kapcsolat általában csak férfiak között van, ráadásul az írók nagy része nem tud mély, kidolgozott női karaktert írni) a "tiltott szerelem" faktorig (mint minden tabu, így a mái napig tartó homoszexualitás-tabu is alapból érdekes lesz bizonyos embereknek) sok minden közre játszhat. Plusz ugye egy jóképű férfi vizuális stimulacio egy hetero lánynak, míg egy másik nő full közömbös, szóval két jóképű férfi jobban is néz ki nekik, mint egy férfi és egy nő.
2020. febr. 2. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#9 Köszönöm a választ, ez kielègítő, mostmár legalább a hátterèt èrtem. Akik meg azt írták le, mièrt nem azok, vagy szidták őket, nem erre voltam kíváncsi...olvassátok teljesen vègig a kis betűs rèszt máskor!
2020. febr. 2. 08:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!