Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha a nemi orientáció megváltoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nemi orientáció megváltoztatható lenne, élnél a lehetőséggel?

Figyelt kérdés

Egy kis közvélemény kutatás arról a jelenségről, hogy van-e értelme vitázni a homoszexualitás kialakulásáról.


Egy kutatás állítása szerint nem létezik meleg gén. A környezeti hatások és a nevelés a felelős érte.


[link]



Egy másik cikk szerint egy magát is melegként azonosító ember 20 éven keresztül próbálta kigyógyítani a melegeket, majd maga is bocsánatot kért a pánciensektől, mivel nem sikerült, valamint kiderült: ő is meleg.


[link]



Kérdés tehát: ha a válaszolók többsége teljesen jól érzi magát melegként, és nem változatna rajta semmi pénzért sem, akkor az ilyen kutatásoknak sincs értelme, mivel ha nem az lenne a cél, hogy megváltoztatást keressék a kutatók,

teljesen természetesnek vennék a jelenséget.


Viszont ha a válaszolók többsége élne a lehetőséggel, akkor mennyire jogos természetellenesként feltüntetni a homoszexualitást? Mennyire jogos tüntetni a pride ellen?



2019. szept. 9. 12:15
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
90%

Utolsó vagyok:

A heterok élete sem sokkal könnyebb ám, csak kívülről látszik annak.

Tudod te hány olyan hetero kapcsolat van, akiket csak a gyerekek vagy a közös hitel tart össze?

Tudod hány olyan párkapcsolat van, ahol legalább az egyik fél folyamatosan félrelép?

Hány olyan kapcsolat van, ahol a nő szemet huny a férje félrelépésének, vagy el sem hiszi még akkor sem ha a saját szemével látja?

Ezek sem normális párkapcsolatok. Pláne ha közösségi oldalakon fenn vagy, és látod mennyi hetero pár tesz ki közös képet, hogy szerelmesek. Miért? A társadalom miatt, pedig otthon megölnék egymást egy kanál vízben.

A környezetemben rengeteg ilyen ember van, nap mint nap látom. Mikor a pár egyik tagja posztol valami szép szerelmes idézetet vagy közös képet, nyaggatja a párját, hogy "írd már oda, hogy szerelek /Imádlak". :)

Ezek a szép harmonikus párkapcsolatok csak a közösségi oldalakon tűnnek annak, közben nem látsz be a hálószobájukba.

Instán miért vannak agyon retusálva, filterezve a csajok képei? Mert ezt közli a média, a szép nők vékonyak, sportosak, nincs rajtuk egy pattanás vagy a bőrhiba sem. Na látod, nem csak minket melegeket kényszerít bele a társadalom sok dologba, hanem a heterók is próbálnak kényszeresen megfelelni a társadalomnak, csak ők más szempontokból.

2019. szept. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 Lacás1976 ***** válasza:
97%

Utolsó

Ezt jól látod. Én ezért nem akarok senkinek megfelelni. Persze nincs a homlokomra írva, meg csak az tudja aki számít, de nem fogok látszatbarátnőt fenntartani és hasonlók.... Párommal megyünk mindenfele néha azért beszélgetésrinkből tök nyilvánvaló hogy búzák vagyunk akinek nem tetszik bekaphatja 😁

2019. szept. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

“Sejtem mire gondolsz.“


Nem, még csak nem is sejted. Nem kell megmagyaráznod nekem, hogy honnan az üresség érzése, fogalmad sincs hogy miről próbálsz beszélni. Ezért mondtam hogy jobb lenne mindenkinek arról szólni amiről tud valamit. Nem szeretem az “élharcosokat” akik ilyen nagy magabiztossággal beszélnek egy egész csoport nevében, amire mellesleg szerintem senki sem kérte őket, mert (legalábbis én) köszönöm de saját magam is meg tudom fogalmazni az érzéseimet, nincs szükségem szóvivőre. Nem kell a “tudod te” kezdetű kioktató szólamokkal sem meggyőzni arról hogy ne irigyeljem a heterokat, hiszen egy szóval sem említettem hogy irigyelném őket.

Én nem az egyéjszakás kalandok világában éltem hanem egy rendezett kapcsolatban. Üresnek és énidegennek éreztem, érzem az egészet. Nem a kapcsolatot, hanem a homoszexuális életet. Nem fér bele a világképedbe hogy ilyen is van, hogy másról is szólhat az egész minthogy a szegény melegek szenvednek a gonosz homofób világban? Van akinek az nem fér bele hogy valaki biológiailag férfi de nőnek érzi magát. Ugyanolyan korlátolt mindkettő.

2019. szept. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
96%

Jól írják az előttem írók.

Maxaimum egy nagyon fiatal és naiv ember hiszi azt,hogy heterók milyen boldogok.


Ők is ugyanolyan,mint a melegek,álcát viselve élnek.

Csak ők nem a partnereiket titkolják.

Valójában megalkottunk egy kirakat világot,amit azt mutatja minden mennyire tuti.


A valóság.

Anyagi érdekek miatti együttélés

Félnek belekezdeni egy újba

Megcsalás a másik háta mögött vagy annak tudtával,aki l-szarja vagy beletörődött.

A gyerek tartja össze a kapcsolatot,és sokszor ennek a gyerek még meg is látja kárát.Van,amikor jobb lenne,ha a szülők elválnának,mintsem egy mérgező családi életet éljenek.


Annak is vannak előnyei,ha valaki meleg.

Nem kell tragédiaként felfogni.


A boldogságot amúgy is magunkban kell keresni,nem másokban.

2019. szept. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
96%

Ha nagyon választanom kellene,és lehetne választani,hogy milyen tulajdonságokkal rendelkezhessek.


Erős,magabiztos,a jég hátán is megél,talpraesett,okos.


Ha ezekkel rendelkezel,nagy baj nem érhet az életben.

A többi csak maszlag.

Mióta világ a világ,mindig a buta,esetlen,határozatlan embereket használja ki legjobban mindenki,pedig ők sem tehetnek róla,hogy olyannak születtek.

2019. szept. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!